Založ si blog

Ak je Abd-ru-shin pravý posol Boží.

Mnohí odmietajú Abd-ru-shinove Posolstvo ako falošné, nepravé. Aj tí najväčší kritici a neprajníci by však mali počítať aj s možnosťou, že Abd-ru-shinove Posolstvo predsa len môže byť od Boha. Potom by však oni čo bojujú proti jeho Posolstvu, boli sami tými falošnými prorokmi, ktorí sú spomínaní v Biblii. Podľa mňa je to pre nich niečo nepredstaviteľné, ale mali by začať rátať aj s touto alternatívou. Bolo by to presne naopak, tí čo považujú seba za pravých, by boli falošní a toho čo považovali za falošného by bol pravý posol Boží. Presne ako pri Ježišovi, ako cez kopírák.

Nebola by to totiž žiadna novinka. Oficiálna židovská cirkev totiž horlivo bojovala proti samotnému synovi Božiemu Ježišovi. Dali ho ukrižovať, jeho učeníkov prenasledovali a vraždili, takisto jeho nasledovníkov. Až s odstupom storočí sa stalo kresťanstvo oficiálnym uznaným náboženstvom. Kým sa tak stalo mnoho raných kresťanov bolo pre svoju vieru povraždených.

Dnes už našťastie cirkvi nemajú moc upaľovať a vraždiť. Ale to že sa oficiálna cirkev stavia proti Božiemu Posolstvu, nie je podľa mňa ničím prekvapivým. Je to len akási smutná realita tohto sveta a stavu ľudí. Prečo Ježiš alebo Ján Krstiteľ nebol z radov zákonníkov a farizejov? Ako je možné, že Ježiš si dovolil vôbec kritizovať zákonníkov, farizejov a kňazov? No zrejme nerobili všetko tak ako bolo treba, zrejme vo svojom vnútri neboli takí ako mali byť. A títo si povedali, že sa nebudú kajať zo svojich pochybení, ale radšej zavraždia nepríjemného hlásateľa pravdy. To je logika tohto sveta.

Jedna vec je študovať písma a druhá je vnútorné uspôsobenie človeka. Boh si aj prorokov nevyberal podľa toho akí sú študovaní v písmach, ale podľa toho aké spojenie s nimi dokáže nadviazať a ako sú vnútorne uspôsobení. Navyše cirkevní hodnostári sú názorovo spútaní dogmami a názormi v tej ktorej cirkvi. Mne preto nepripadá čudné, že rôzne zvestovania prišli cez ľudí mimo cirkvi, názorovo nezaujatých.

Preto sa môže pokojne stať, že o pár storočí bude Abd-ru-shinove Posolstvo prijaté za pravé, samozrejme ak ľudstvo ešte bude existovať. Ako však budú potom nazývaní všetci tí čo proti nemu brojili a označovali ho za falošné?

Ľudstvo a zborený most k Svetlu.

03.03.2024

O významnej úlohe žien a zhubnom konaní väčšiny ľudstva píše Abd-ru-shin nasledovné: „Tak je človek vo svojom nesprávnom pôsobení, ktoré sa ukázalo v tomto stvorení ako brzdiace, rušivé a trvale škodlivé, dnes nakoniec opovrhovaný vlastnou vinou pre svoje smiešne chcenie vedieť všetko lepšie. Svoje odvrhnutie si tvrdošijne sám vynútil, keďže sa urobil [...]

Sila svedomia.

29.02.2024

Predstavte si človeka, ktorého nahovoria na krádež alebo niekomu ublížiť, s tým že „sa to nikto nedozvie“. Alebo si predstavme ženu, ktorú nahovoria, aby si zarobila sexom. Keby aj došlo k tomu, že o týchto veciach sa naozaj nikto nikdy nedozvie, minimálne 1 človek to vždy vie – ten čo to spáchal. Náš vnútorný hlas nás často v takých prípadoch mučí a neustále [...]

Slovensko – Bohorúhačský národ.

25.02.2024

Táto neresť sa v našom národe veľmi rozmohla. Meno Stvoriteľove berú nadarmo muži, ženy dokonca aj deti. Veľmi zlé je podľa mňa to, že meno Stvoriteľove sa používa dokonca ako nadávka. Teraz zapojte svoj cit aj rozum. Ak neexistuje Boh má zmysel brať toto Jeho meno nadarmo? V podstate je to absurdita používať meno niekoho kto neexistuje. Ale ak Stvoriteľ naopak existuje a [...]

dupkala

Prešovský mestský poslanec Dupkala dostal za korupciu päť rokov väzenia

05.03.2024 13:19, aktualizované: 13:27

Dupkala mal podľa obžaloby žiadať od investora tréningovej ľadovej plochy v apríli 2018 úplatok vo výške 20-tisíc eur.

Armata, Rusko

Ruský 'zázračný' tank sa vyhýba službe. Armatu proti Ukrajine nechcú poslať

05.03.2024 12:36

Na papieri vyzerá tento stroj takmer zázračne, avšak do vojny proti Ukrajine ho Rusi nepošlú.

nehoda

Pripravte sa na kolóny. V Bratislave na D1 sa prevrátil kamión, úsek je uzavretý

05.03.2024 12:22

Z dôvodu odstraňovania následkov na nevyhnutný čas odklonia premávku na diaľnicu D2.

Michal Aláč

Progresívci sa ospravedlnili bývalému riaditeľovi SIS Aláčovi

05.03.2024 12:20, aktualizované: 13:35

Exriaditeľ SIS tvrdí, že hnutie Progresívne Slovensko zasiahlo do jeho osobnostných práv.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 553
Celková čítanosť: 1347828x
Priemerná čítanosť článkov: 2437x

Autor blogu

Kategórie