Založ si blog

Ak je Abd-ru-shin pravý posol Boží.

Mnohí odmietajú Abd-ru-shinove Posolstvo ako falošné, nepravé. Aj tí najväčší kritici a neprajníci by však mali počítať aj s možnosťou, že Abd-ru-shinove Posolstvo predsa len môže byť od Boha. Potom by však oni čo bojujú proti jeho Posolstvu, boli sami tými falošnými prorokmi, ktorí sú spomínaní v Biblii. Podľa mňa je to pre nich niečo nepredstaviteľné, ale mali by začať rátať aj s touto alternatívou. Bolo by to presne naopak, tí čo považujú seba za pravých, by boli falošní a toho čo považovali za falošného by bol pravý posol Boží. Presne ako pri Ježišovi, ako cez kopírák.

Nebola by to totiž žiadna novinka. Oficiálna židovská cirkev totiž horlivo bojovala proti samotnému synovi Božiemu Ježišovi. Dali ho ukrižovať, jeho učeníkov prenasledovali a vraždili, takisto jeho nasledovníkov. Až s odstupom storočí sa stalo kresťanstvo oficiálnym uznaným náboženstvom. Kým sa tak stalo mnoho raných kresťanov bolo pre svoju vieru povraždených.

Dnes už našťastie cirkvi nemajú moc upaľovať a vraždiť. Ale to že sa oficiálna cirkev stavia proti Božiemu Posolstvu, nie je podľa mňa ničím prekvapivým. Je to len akási smutná realita tohto sveta a stavu ľudí. Prečo Ježiš alebo Ján Krstiteľ nebol z radov zákonníkov a farizejov? Ako je možné, že Ježiš si dovolil vôbec kritizovať zákonníkov, farizejov a kňazov? No zrejme nerobili všetko tak ako bolo treba, zrejme vo svojom vnútri neboli takí ako mali byť. A títo si povedali, že sa nebudú kajať zo svojich pochybení, ale radšej zavraždia nepríjemného hlásateľa pravdy. To je logika tohto sveta.

Jedna vec je študovať písma a druhá je vnútorné uspôsobenie človeka. Boh si aj prorokov nevyberal podľa toho akí sú študovaní v písmach, ale podľa toho aké spojenie s nimi dokáže nadviazať a ako sú vnútorne uspôsobení. Navyše cirkevní hodnostári sú názorovo spútaní dogmami a názormi v tej ktorej cirkvi. Mne preto nepripadá čudné, že rôzne zvestovania prišli cez ľudí mimo cirkvi, názorovo nezaujatých.

Preto sa môže pokojne stať, že o pár storočí bude Abd-ru-shinove Posolstvo prijaté za pravé, samozrejme ak ľudstvo ešte bude existovať. Ako však budú potom nazývaní všetci tí čo proti nemu brojili a označovali ho za falošné?

Upratovačky zarábajú viac ako lekári.

14.09.2023

Predstavte si, že žijeme v krajine X, ktorá všetky povolania v spoločnosti pokrýva vlastnými občanmi nie migrantami. Veľa mladých ľudí v tejto krajine chce študovať medicínu, v tejto krajine je to populárne povolanie. Štát to aj dosť výrazne podporuje a medicínskych škôl je naozaj veľa. V tejto krajine došlo k situácii, že mladých medikov je tak veľa, že sú ochotní [...]

Budúca vládna koalícia – Smer, Hlas, SNS, KDH.

10.09.2023

Voľby sa blížia, je to aktuálna téma, tak by som chcel dať svoj tip na budúcu vládnu koalíciu. Máme tu 3 najsilnejšie strany podľa prieskumov: Smer, Hlas, Progresívne Slovensko. Predpokladám že minimálne jedna z týchto strán bude v budúcej vládnej koalícii a bude mať post premiéra, pretože niekto tú koalíciu musí viesť. Takže poďme na tie 3 alternatívy, že kto bude [...]

Ľudia sú krásni aj oblečení.

10.09.2023

Dnes tu máme módne trendy vytvárajúce odevy, ktoré čo najviac zvýrazňujú krivky tela. Byť sexi je populárne a niektorí z toho reálne žijú. Niektoré známe osobnosti, krásni ľudia keď majú na sociálnych sieťach veľa sledovateľov, tak na tom dokážu zarobiť veľa peňazí. Tých fanúšikov by zrejme mali aj keby boli viac zahalení, ale oni v snahe maximalizovať počet [...]

rak červený, samica

Malý vodný tok bol plný nebezpečných amerických rakov. Ochranári odchytili tisícky kusov

28.09.2023 09:00

Samica dokáže dvakrát ročne vychovať stovky mláďat. Invázny druh raka červeného sa preto šíri veľmi rýchlo.

Bratislava polícia Dúbravka

Muž v Dúbravke začal strieľať z okna: Štyria zranení, jeden z nich je policajt. Útočník je mŕtvy

28.09.2023 07:00, aktualizované: 09:09

Nočná streľba v bratislavskej Dúbravke zo stredy na štvrtok si vyžiadala jedného mŕtveho. Ďalší štyria ľudia sa zranili.

vojna na Ukrajine

ONLINE: Ukrajina 'reštartuje' ministerstvo obrany. Z troch nových námestníkov sú dve ženy

28.09.2023 06:20, aktualizované: 08:28

Ukrajina robí zmeny na ministerstve obrany. Po nástupe nového ministra Umerova mení aj námestníkov.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 508
Celková čítanosť: 1192030x
Priemerná čítanosť článkov: 2347x

Autor blogu

Kategórie