Založ si blog

Zmena pohlavia.

Teraz sa začala táto téma rozoberať v parlamente. Zarazilo ma, že niektorí poslanci chcú zabrániť ľuďom zmeniť pohlavie. Niekomu sa to môže zdať ako zvrátené, keď si chce určitý človek zmeniť pohlavie, ale v skutočnosti práve tá operácia môže dať veci do normálu – do poriadku. Nejaké naviazanie na pohlavia na DNA, je čistý ateizmus a povýšenie tela nad ducha.

Pozrime sa čo na to hovorí Abd-ru-shin. Ale ešte predtým musíme pripustiť existenciu duše, pretože čisto materialistický pohľad veľa nerieši. Takže predpokladajme že existujú duše, ktoré sú svojimi vlastnosťami skôr pasívne, jemnejšie – tie by sa mali inkarnovať do ženských tiel. Potom sú tu duše aktívnejšie, hrubšej povahy – tie by sa mali inkarnovať do mužských tiel. Ak sa to tak nedeje dochádza k anomáliám, pokriveninám a vznikajú situácie kedy sa do mužského tela inkarnuje ženská duša a naopak do ženského tela mužská duša.

Samozrejme že ide o pochybenie konkrétnych duší a tieto anomálie by nemali byť vzormi pre ostatných. Pri ľuďoch to však nie je nič výnimočné, pretože ľudia svojim nesprávnym konaním pokrivili všetko čoho sa dotkli. Osobne si myslím, že LGBTI+ ľudia si nezaslúžia nenávisť, ale ani glorifikáciu. Brániť im však, aby svoj nezdravý stav dali do poriadku považujem za absurdné až šialené. Jednak každý má nejaké svoje práva a tiež každý by mal mať plné právo rozhodovať o svojej duši a svojom tele. Vlastne nad nikým nemáme vládu, ale jedine nad sebou.

Takže podľa mňa by LGBTI+ ľudia mali mať svoje práva. Sú to takí istí ľudia ako my len zablúdili vo svojej sexuálnej orientácii. Čo sa však nečudujeme keď sme svedkami toho, že muži sa venujú ženským úlohám a ženy dychtivo túžia zastávať mužské úlohy, práce. Svet je tým akoby zamorený a z tohto nezdravého postoja vznikajú nezdravé inkarnácie. Deti by som im vychovávať nedal, aby neboli z toho zmagorené, ale aj to sa deje, čas ukáže akí to má na ne vplyv. Ale určite by som im nebránil zmeniť pohlavie. Totiž dať svoje pohlavie do poriadku môžu len operáciou alebo ďalšou správnou inkarnáciou.

Páchateľ a obeť, nevedomosť a vedomosť.

24.05.2024

Stáva sa, že nejakí ľudia sa dostanú do situácie, kde trpia. Sme cítiace bytosti a mnohým je ľúto, že títo ľudia trpia. Aj ja som sa často zamýšľal nad tým, že aké to má niekto ťažké. Môže dôjsť dokonca k situácii, že sme z toho rozhorčení. Predstavme si však teraz 2 konkrétnych ľudí, jeden tomu druhému ubližuje – je páchateľ a druhý trpí od páchateľa [...]

Tvrdenie temna a tvrdenie Svetla.

22.05.2024

Sú také 2 základné teórie o našom živote a tomto svete: 1. Žijeme len teraz jediný krát Táto teória hovorí zhruba toto. Ducha nevidím ani záhrobný svet – takže neexistujú. Keď je len jeden tento život, tak načo prílišná prudéria a moralizovanie, treba si troška dopriať ako sa vraví a to na všetkých frontoch. Ak to inak nejde tak treba použiť aj nedovolené [...]

Ako robiť politickú kampaň v týchto pohnutých časoch.

18.05.2024

Oceňujem že všetky politické strany teraz utlmili svoju činnosť. To sa však dá len do určitého času. Aj keď je premiér v kritickom stave veci musia ísť ďalej. Blížia sa eurovoľby. Ako by mali politické strany kampaňovať? Je to jednoduché, moderátori to zvykli pripomínať. Treba hovoriť o svojich predstavách, víziách a riešeniach. U nás na Slovensku sa politika [...]

Volodymyr Zelenskyj, Španielsko

ONLINE: Kyjev chce vojenských inštruktorov aj z iných krajín. Poliaci kupujú z USA strely dlhého doletu

28.05.2024 06:00, aktualizované: 06:48

Francúzsko nemusí byť jedinou krajinou, ktorá deklarovala vyslanie vojenských inštruktorov na Ukrajinu. Kyjev rokuje aj s ďalšími štátmi.

Bývalý riaditeľ Úradu pre ochranu ústavných činiteľov Peter Krajčírovič

Exšéf bodyguardov o atentáte na Fica: Ochranka nie je o násilí, ale o poriadnej príprave. Otázne je, kto mal aké informácie

28.05.2024 06:00

Ani takmer dva týždne od atentátu nie je jasné, či ochrankári postupovali správne.

Ukrajina, vojak

Západ vyrába muníciu pomalšie a drahšie, než Rusko. Zaplatí za to Kyjev stratou Charkova a Odesy?

28.05.2024 05:30

Rusko chrlí delostrelecké granáty trikrát rýchlejšie a štyrikrát lacnejšie ako Spojené štáty a krajiny Európskej únie, odhaduje poradenská spoločnosť Bain & Company.

Záskalie, skalné okno

Chcete vidieť, kde sa počas SNP ukrývali partizáni? Nahliadnite do vnútra jaskyne očami mReportérky

28.05.2024 05:00

Zábery priamo z jaskyne zachytila mReportérka Ľubka Šeroňová.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 575
Celková čítanosť: 1398215x
Priemerná čítanosť článkov: 2432x

Autor blogu

Kategórie