Založ si blog

Ožranské slovanské národy.

Mnohí Slovania sa chvália, akí sú oni majstri v pití alkoholu, že v tejto disciplíne porážajú mnohé iné národy. Áno je to pravda, ale aké je to víťazstvo, aká je to chvála? Pečienky Slovanov tvrdnú, zdravý rozum a zdravý spôsob žitia odchádzajú. Vidíme ľudí čo sa bezcieľne potulujú, opojení alkoholom. Vidíme to všetci ako sa z pekných a šikovných ľudí stávajú trosky. A to všetko len preto, že prekračujú mieru v pití alkoholu na neúnosnú.

Je smutné spomenúť si na ľudí, ktorí boli predtým šikovní a veselí, plnohodnotne žijúci a teraz sú to len ako telá bez duše, potulujúci sa sem a tam s jediným cieľom zohnať alkohol. Je skutočne smutné vidieť, čo z týchto ľudí mohlo byť keby svoju silu a energiu nasmerovali správnym smerom. Pohľad na týchto ľudí je bolestný, keď vidíme, že sú obeťou skazonosného návyku Slovanov pretekať sa v pití alkoholu. Takto si ruky mydlia len tí, čo ten alkohol predávajú.

K téme nadmerného pitia alkoholu sa vyjadril aj Boh prostredníctvom proroka Izaiáša:

Beda tým čo včasráno ženú sa za opojným nápojom, čo vysedávajú do mrku, až ich víno rozpaľuje. Citara i harfa, bubon a flauta a víno patria k hodom. Ale na skutok Hospodina nehľadia a diela Jeho rúk si nevšímajú. Preto pôjde môj ľud do zajatia pre nevedomosť, jeho vznešení budú hladovať a jeho dav prahnúť smädom. Preto si podsvetie rozšíri hrdlo a bez miery roztvorí ústa, šľachta i dav Jeruzalema zostúpi doň, to čo hučí, i čo plesá v ňom.“

Beda hrdinom v pití vína a silákom v miešaní opojného nápoja, ktorí ospravedlňujú zločinca za úplatok a spravodlivosť spravodlivým odnímajú. Preto ako slamu stravuje plameň ohňa a ako seno klesá v plameni, tak ich koreň bude ako hniloba a ich kvet vzlietne ako prach. Lebo zavrhli náuku Hospodina mocností a pohrdli rečou Svätého v Izraeli.

Z historických prameňov sa dozvedáme, že v čase pôsobenia Izaiáša boli skutočne v Izraeli a Judsku vojny a že Židia boli odvlečení do babylonského zajatia.

My sme síce len pohania, nám Boh zrejme takúto pozornosť nebude venovať. Ale tak či tak, nadmerné pitie alkoholu neprinesie nikomu nič dobré.

Zmena pohlavia.

26.03.2023

Teraz sa začala táto téma rozoberať v parlamente. Zarazilo ma, že niektorí poslanci chcú zabrániť ľuďom zmeniť pohlavie. Niekomu sa to môže zdať ako zvrátené, keď si chce určitý človek zmeniť pohlavie, ale v skutočnosti práve tá operácia môže dať veci do normálu – do poriadku. Nejaké naviazanie na pohlavia na DNA, je čistý ateizmus a povýšenie tela nad ducha. [...]

Boh pomstil svojho milovaného syna Ježiša.

16.03.2023

Ak si niekto myslí, že Ježiš bol slabučký, zmäkčilý doslova chudáčik ktorý pomáhal a potom vyšiel na posmech tak sa veľmi mýli. Ak si niekto myslí, že za každý pľuvanec a úder ktorý dostal nikto nezaplatil, tak sa tiež veľmi mýli. Ježiš nepotreboval vracať úder, pretože veľmi dobre vedel, že spravodlivosť jeho Otca dá každému zaslúžený trest. Pozrime sa [...]

Vyšli sme z raja

15.03.2023

ako nevedomé duchovné zárodky. Boli sme totiž natoľko slabí, že sme sa v tlaku Svetla, ktoré je v raji nedokázali rozvinúť na sebavedomých. Klesli sme do svetov pod rajom, aby sme sa stali sebauvedomenými. Prišli sme do týchto svetov z milosti Božej, aby sme sa mohli rozvíjať, keďže tu bol menší tlak Svetla ako v raji. Akosi sme však v týchto svetoch pod rajom uviazli. Je [...]

Patriot, Nemecko

Zelenskyj: Ukrajina musela vrátiť systém protivzdušnej obrany. Nefungoval

29.03.2023 12:22

Poľsko a Slovensko sa rozhodli poskytnúť Ukrajine stíhačky sovietskej výroby, avšak žiadna západná krajina zatiaľ nesúhlasila s dodaním moderných lietadiel.

Majerský, Danko, Pellegrini, Taraba

Potrebuje cestovný ruch samostatné ministerstvo? Podľa historika malo vzniknúť už po revolúcii

29.03.2023 12:00

Nejde o prvý pokus zriadiť samostatné ministerstvo, vlastnú iniciatívu chystá aj Hlas.

Igor Matovič

Matovič burcoval, ale márne. Parlament odmietol návrh na 500-eurovú odmenu za účasť vo voľbách

29.03.2023 11:50

Líder OĽaNO návrh odôvodňoval snahou o zvýšenie účasti vo voľbách.

spišiak, šimečka

Policajný exprezident Spišiak vstúpil do Progresívneho Slovenska

29.03.2023 11:40

Svoj vstup do politiky odôvodnil, že chce ešte niečo dosiahnuť a chce pomôcť.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 446
Celková čítanosť: 1065088x
Priemerná čítanosť článkov: 2388x

Autor blogu

Kategórie