Založ si blog

Zem – posledná pevnosť Svetla.

Sám svetový súd je prirodzený dej a dôsledok vytvorenia priameho spojenia so Svetlom, ktoré nastalo tým, že Parcifal preputoval všetky svetové časti. Zem bola pre túto cestu bodom obratu ako najvzdialenejšia hranica v hrubohmotnosti, pretože pomocou duchovného uspôsobenia niekoľkých ľudí poskytovala ešte pôdu na zakotvenie. Preto môže ako POSLEDNÁ PLANÉTA byť ešte spoluzachránená aj keď už patrí do ríše temna. Čo leží vo vesmíre ešte hlbšie ako Zem, čo je teda ešte viac zahalené temnom, to bude ponechané rozkladu, ktorému musí prepadnúť všetko temno aj so všetkým, čo drží vo svojom zovretí.

Takýto je priebeh vývoja vo všetkej jednoduchosti. Z lásky bolo všetkým tvorom splnené ich prianie po vedomom prežívaní, ktoré ich poháňalo. Avšak z lásky k tým, ktorí chcú mať šťastie a mier dodržiavaním prirodzených zákonov tohto stvorenia, bude teraz tiež zničené všetko, čo v ňom narúša mier, pretože sa ukázalo nehodným toho, že smelo byť sebauvedomeným. V tom spočíva právom obávaný svetový súd! Veľký obrat svetov!

Ja vyslovujem svoju vďaku a úctu voči tej hŕstke čistých ľudí, kvôli ktorým nám sem na zem ešte vôbec mohli prísť pomoci. Vďaka že sa tu mohli narodiť Abrahám, Izák, Jákob, Mojžiš, proroci, Ján Krstiteľ, Ježiš a jeho učeníci (okrem Judáša) a napokon aj Oskar Ernst Bernhardt píšúci pod menom Abd-ru-shin, taktiež mnohí iní, ktorí udržiavali spojenie so Svetlom. Keby totiž títo tu na zemi neboli – boli by sme odkázaní na pokrivený ľudský rozum a jeho bludy. Boli by sme otrokmi temna, bez nádeje na záchranu, pretože sami sme stratili správny smer a naša záchrana by bola nerealizovateľná.

Stačí že by sme upadli do ešte väčšieho materializmu. Ten plodí ateizmus a ateizmus plodí morálny úpadok a besné vyčíňanie najrôznejšieho druhu. Predstavte si ešte väčší rozmach prostitúcie, alkoholizmu, narkománie, klamstva, úžerníctva, krádeží, závisti, nenávisti, pomstychtivosti, lenivosti a vraždenia a možno si spomeniete na Babylon, Sodomu a Gomoru. V týchto mestách už nič čisté nenachádzalo svoje miesto. Podľa zákonov Stvoriteľa by bolo nemožné, aby sa v týchto mestách narodil Mojžiš, Ján Krstiteľ či Ježiš alebo proroci.

Takže tým pádom by sa Boh ani nemal ku komu prihovoriť, keďže to vyžaduje určité uspôsobenie toho človeka, určitú mieru čistoty a vrúcnej túžby po Bohu. Takže náboženstvá by ani neexistovali alebo by ich ľudia nectili alebo by to boli okultistické náboženstvá. Možno by nastal ateizmus a bezbrehé vyžívanie svojich chúťok, neustále konflikty, hádky, násilie, vraždenie a vojny. To bezbrehé vyžívanie svojich chúťok je vlastne aj typické pre Sodomu a Gomoru a tiež pre Babylon – nazývaný matka všetkých neviestok. Takže keby celá naša planéta bola ako Sodoma, Gomora alebo Babylon buď by sme sa sami zničili alebo by nás zahubil Stvoriteľ, ako škodiacich a neschopných nápravy.

Sila svedomia.

29.02.2024

Predstavte si človeka, ktorého nahovoria na krádež alebo niekomu ublížiť, s tým že „sa to nikto nedozvie“. Alebo si predstavme ženu, ktorú nahovoria, aby si zarobila sexom. Keby aj došlo k tomu, že o týchto veciach sa naozaj nikto nikdy nedozvie, minimálne 1 človek to vždy vie – ten čo to spáchal. Náš vnútorný hlas nás často v takých prípadoch mučí a neustále [...]

Slovensko – Bohorúhačský národ.

25.02.2024

Táto neresť sa v našom národe veľmi rozmohla. Meno Stvoriteľove berú nadarmo muži, ženy dokonca aj deti. Veľmi zlé je podľa mňa to, že meno Stvoriteľove sa používa dokonca ako nadávka. Teraz zapojte svoj cit aj rozum. Ak neexistuje Boh má zmysel brať toto Jeho meno nadarmo? V podstate je to absurdita používať meno niekoho kto neexistuje. Ale ak Stvoriteľ naopak existuje a [...]

Odpykal si už národ slovenský svoju zlú karmu?

17.02.2024

Podľa môjho názoru keď má karmu jednotlivec, môžu mať karmu aj národy. Je to čisto len môj názor, ale logiku to dáva. Ak totiž zoberieme náš národ nech má 5 miliónov jednotlivcov (samozrejme v minulosti to bolo menej) a každý z týchto 5 miliónov jednotlivcov má svoju karmu. Keď dáme dokopy konanie týchto 5 miliónov ľudí a z ich konania vyplývajúce nevyhnutné [...]

putin, lavrov, peskov

Putin na bezpečnostnej rade preberal neutralizáciu hrozieb vo vesmíre. Zbrane tam ale údajne nerozmiestni

01.03.2024 13:10

Putin so svojimi najbližšími spolupracovníkmi preberal neutralizáciu hrozieb vo vesmíre.

Brazília / Horúčka dengue /

Brazília zápasí s horúčkou dengue. Húfne sa šíri, za dva mesiace sa zrejme nakazilo viac ako milión ľudí

01.03.2024 13:06

Uvedený počet nakazených za prvé dva mesiace je skoro päťkrát vyšší než za rovnaké obdobie minulého roka.

polícia páska

Polícia preveruje pád sedemročného dievčaťa zo strechy v Sačurove

01.03.2024 13:03

Dievča utrpelo zranenia, ktoré si vyžadujú dlhodobé liečenie.

pellegrini, korčok

Prvé kolo by vyhral Korčok, druhé však tesne Pellegrini, ukazuje prieskum

01.03.2024 12:49

Na treťom mieste by v prvom kole volieb skončil Štefan Harabin.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 552
Celková čítanosť: 1345981x
Priemerná čítanosť článkov: 2438x

Autor blogu

Kategórie