Založ si blog

Spútanie Lucifera a „posvätná kopija“.

Abd-ru-shin to vysvetľuje takto:

Luciferovým princípom, teda nesprávnym používaním božskej moci, znázornenej ako „posvätná kopija“ v nesprávnych rukách, je duchovne-bytostnému zasadená rana, ktorá sa nemôže uzavrieť! Touto myšlienkou je to v legende obrazne a veľmi výstižne podané, veď dej sa skutočne podobá otvorenej, rozjatrenej rane.

Predstavme si, že ľudskí duchovia ako nevedomé duchovné semienka alebo iskry, vytekajú alebo vyskakujú z najspodnejšieho okraja duchovne-bytostného do hmotnosti stvorenia v očakávaní, že po preputovaní hmotnosťou sa tieto vytekajúce čiastočky prebudia k osobnému vedomiu a po ukončení kolobehu sa ako vyvinuté zase vracajú do duchovne-bytostného. Podobne ako obeh krvi v hrubohmotnom tele!

Lenže Luciferov princíp odvádza teraz veľkú časť tohto duchovného obehového prúdu. Preto sa nemôže potrebný kolobeh uzavrieť a prejavuje sa to ako trvalé zoslabujúce odtekanie z otvorenej rany.

Len čo sa však „posvätná kopija“, čiže božská moc navráti do správnych rúk, riadených vôľou Stvoriteľa, ukáže správnu cestu duchovne-bytostnému, putujúcemu hmotnosťou ako oživujúci činiteľ a povedie ho nahor k jeho východisku, do svetlej ríše Boha Otca. Tak sa duchovne-bytostné už nebude strácať, ale bude plynúť späť k svojmu pôvodu ako krv k srdcu. Tým sa v duchovne-bytostnom uzavrie až doteraz rozjatrená rana, ktorá ho oslabovala. A tak rana môže byť zahojená len tou istou kopijou, ktorá ju zasadila.

Aby sa to mohlo stať, musí byť kopija vopred Luciferovi násilím odobratá a prísť do správnych rúk, čo sa odohrá v osobnom boji Parcifala s Luciferom!

Boje ktoré sa potom k tomu pridružia a budú zasahovať do jemnohmotnosti i hrubohmotnosti, sú len dôsledkami tohto jediného veľkého boja, ktorý musí priniesť zasľúbené spútanie Lucifera, oznamujúce začiatok tisícročnej ríše. Tieto boje budú znamenať odstránenie následkov Luciferovho princípu.

Takže musíme bojovať, aby sme sa zbavili všetkého falošného, nesprávneho na čo sme sa nechali Luciferovi zlákať. Musíme napraviť všetko, čo sme pokazili, vzdať sa všetkého nesprávneho konania a začať žiť správne. Až potom môže vzniknúť tu na zemi Tisícročná ríša. Až keď toto skutočne so sebou urobíme, až potom môžeme začať stúpať nahor, smerom k svojmu domovu – k raju.

Zmena pohlavia.

26.03.2023

Teraz sa začala táto téma rozoberať v parlamente. Zarazilo ma, že niektorí poslanci chcú zabrániť ľuďom zmeniť pohlavie. Niekomu sa to môže zdať ako zvrátené, keď si chce určitý človek zmeniť pohlavie, ale v skutočnosti práve tá operácia môže dať veci do normálu – do poriadku. Nejaké naviazanie na pohlavia na DNA, je čistý ateizmus a povýšenie tela nad ducha. [...]

Boh pomstil svojho milovaného syna Ježiša.

16.03.2023

Ak si niekto myslí, že Ježiš bol slabučký, zmäkčilý doslova chudáčik ktorý pomáhal a potom vyšiel na posmech tak sa veľmi mýli. Ak si niekto myslí, že za každý pľuvanec a úder ktorý dostal nikto nezaplatil, tak sa tiež veľmi mýli. Ježiš nepotreboval vracať úder, pretože veľmi dobre vedel, že spravodlivosť jeho Otca dá každému zaslúžený trest. Pozrime sa [...]

Vyšli sme z raja

15.03.2023

ako nevedomé duchovné zárodky. Boli sme totiž natoľko slabí, že sme sa v tlaku Svetla, ktoré je v raji nedokázali rozvinúť na sebavedomých. Klesli sme do svetov pod rajom, aby sme sa stali sebauvedomenými. Prišli sme do týchto svetov z milosti Božej, aby sme sa mohli rozvíjať, keďže tu bol menší tlak Svetla ako v raji. Akosi sme však v týchto svetoch pod rajom uviazli. Je [...]

chodník

Starosta postavil za peniaze z EÚ chodník v korunách stromov, ktoré vyrúbali

29.03.2023 10:45

Projekt nevyžadoval, aby okolo chodníka bol les, povedal o chodníku v korunách stromov bez stromov starosta.

Rusko, Vladimir Kličko

Kličko zasadil úder Bachovi: Toto rozhodnutie je ako táto vojna. Nezmysel

29.03.2023 10:18

Niekdajší majster sveta v boxe a brat starostu ukrajinskej metropoly kritizoval rozhodnutie Medzinárodného olympijského výboru.

strela jars

Rusko začalo cvičenie s medzikontinentálnym balistickým systémom Jars

29.03.2023 08:46

Moskva sa opäť snaží predviesť svoju jadrovú silu.

polícia

Podnapitý agresor pri Skalici zbraňou ohrozoval Ukrajincov

29.03.2023 08:04

Spúšťačom celého incidentu mala byť zo strany cudzincov hlasnejšia hudba.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 446
Celková čítanosť: 1065035x
Priemerná čítanosť článkov: 2388x

Autor blogu

Kategórie