Založ si blog

Veriaci sú vraj na smiech.

Pripadá mi to tak, že veriaci ľudia sú v dnešnej modernej dobe pomaly na smiech.

Rešpekt a úctu majú vedci a chemické, fyzikálne, nukleárne či iné zákony, ktoré oni objavili, vysvetlili a popísali. Podľa mňa je to záslužná práca vedcov a zaslúži si to rešpekt a úctu. Netreba však zabúdať, že vedci tie zákony len objavili a naučili sa ich využívať v náš prospech, ALE oni tie zákony nevytvorili.

Vôbec nie je vylúčené, že existuje aj zákon o ktorom Ježiš hovoril: čo sejete, to zožnete!. Čiže karmický zákon alebo Zákon zvratného pôsobenia ako ho nazýva Abd-ru-schin. Žiaľ v tomto nám zrejme vedci nepomôžu lebo je to duchovný zákon a vedci skúmajú hmotné veci. Toto by sme museli skúmať svojím duchom. Podstatné je, že ak takýto zákon existuje byť veriacim a konať dobro nie je na smiech. Pretože podľa Ježiša ak dobro v rôznych formách konáme a slušne sa správame, také isté dobro aj zožneme.

Mne zas pripadá smiešne, že cirkevní otcovia, cirkevní hodnostári celá tá štruktúra od pápeža po kňaza odmietajú, že by existoval karmický zákon. Čiže oni popierajú Ježišove slová čo sejete, to zožnete! lebo karmický zákon je len iný názov pre to isté – ALE pozor je to z iného náboženstva, čiže neprijateľné, oni ktorí sa považujú za Božích služobníkov, Božích hovorcov. Bol tu aj Syn človeka o ktorom Ježiš hovoril, zasľúbený Pomocník a on tiež hovorí, že existuje Zákon zvratného pôsobenia, že sa nám všetko čo urobíme vracia späť. Mne skutočne pripadá smiešne, že títo pozemskí ľudkovia – cirkevní hodnostári sami seba považujú za vševediacich a neomylných a toto odmietajú.

Možno práve preto sú veriaci zosmiešňovaní, kvôli tomuto postoju cirkvi, lebo ten ich postoj je skutočne smiešny a nedôstojný. Pozemský červík s pápežskou funkciou, ktorý nemá ani šajnu čo sa deje v raji a v Božej ríši si dovolí odmietnuť Ježišom ohláseného Pomocníka a jeho Posolstvo, ktoré o týchto veciach podáva podrobné vysvetlenia. Cirkevní hodnostári – títo pozemskí červíci nemajú ani šajnu o tom, či existuje karmický zákon a ako funguje. Ale nejakí ich nadutý predchodcovia vydali stanovisko, že karma neexistuje, tak oni poslušne zotrvávajú v tomto názore. To je skutočne na smiech.

Takže cirkevní hodnostári vylúčili Pomocníka a jeho Posolstvo, vylúčili karmu a zostali nám ich odpustky, rozhrešenia ich náuky a vysvetlenia. Žiaľ musím konštatovať, že skutočne je to na smiech.

Môže človek pozemskou smrťou uniknúť Božej spravodlivosti?

15.04.2024

Pozrime sa na to spolu podrobnejšie. Pre účely tejto analýzy pripusťme, že Stvoriteľ existuje. Takže predstavme si situáciu, že by človek pozemskou smrťou mohol uniknúť spravodlivosti. Napríklad by bol nejaký bohatý človek, ktorí by mal nepriateľov a chcel by ich odstrániť. Nechce sa však dostať do väzenia, tak dá echo, že kto to urobí za neho dostane veľký balík [...]

Každý robí chyby.

14.04.2024

Podstatné je podľa mňa ako k tomu pristupujeme. Môžeme sa hádať a popierať, že sme urobili chybu. Tým však klameme len samých seba. Môžeme to ignorovať a robiť tú istú chybu aj naďalej, ale pravdepodobne na to nejakým spôsobom doplatíme. Najlepšie bude podľa mňa si chybu priznať. Áno je to trochu bolestné pre naše ego. Keď už vieme, že sme urobili chybu a priznali [...]

Ježiš nebol slabý, len poznal zákony stvorenia. .

12.04.2024

Mnohí ľudia vnímajú Ježiša ako slabého, pretože sa nedokázal ubrániť ukrižovaniu. Pripadá mi to, že mnohí ľudia vnímajú Ježiša ako všeobjímajúcu lásku, ktorá si nechala beztrestne ubližovať. Podľa mňa je to nesprávny a nebezpečný názor. Nebezpečný preto, že naň ešte aj dnes mnoho ľudí môže kruto doplatiť ak sa opovážia páchať zlo v domnienke, že sa [...]

žiga

Záverečné reči v procese so Štefanom Žigom nakoniec neodzneli

16.04.2024 11:46

Obhajoba proti rozhodnutiu podala sťažnosť. Tou sa bude zaoberať Najvyšší súd SR.

Kukláči / Polícia /

Kukláči so samopalmi zasahovali v Kaplnej. Pri akcii Zvar zadržali dve osoby

16.04.2024 11:22

V jednom z objektov v obci dochádzalo k nelegálnemu odčerpávaniu motorovej nafty z produktovodu vedúceho zo Slovenska do Česka. Polícia zverejnila autentické zábery zo zásahu.

Dánsko Požiar Kodaň Burza Budova Historická

Historickú budovu burzy v centre Kodane zachvátil požiar, jej veža sa zrútila

16.04.2024 11:07

Na videu miestnych médií bolo vidieť, ako ľudia vynášajú z budovy veľké obrazy, aby ich zachránili pred ohňom. Z budovy šľahali vysoké plamene a k oblohe stúpal hustý dym.

Finančná správa / FS / Kriminalisti /

Akcia Lotus: Finančná správa zaistila deväť áut, dom, chatu i štyri milióny eur

16.04.2024 10:41

Akcia bola zameraná na rizikových a nepoctivých daňovníkov, ktorí obchodovali s dovezenými motorovými vozidlami, tzv. autíčkarov.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 563
Celková čítanosť: 1367907x
Priemerná čítanosť článkov: 2430x

Autor blogu

Kategórie