Opýtajte sa Sulíka

ako by on riešil kolaps dôchodkového systému, ktorý sa blíži. Pretože ak neurobíme nič, prognózy sú také, že čoskoro nám dôchodkový systém skrachuje. Keďže Sulík veľmi ostro bojuje proti pomoci rodinám s deťmi a to hlavne pracujúcim rodinám, som veľmi zvedavý aké riešenia by urobil ON.

Ak sa podarí Sulíkovi túto otázku verejne položiť v nejakej diskusii alebo na nejakej tlačovke, potom vám občania Slovenska odporúčam len jedno – veľmi silno zbystrite všetky svoje zmysly a veľmi pozorne počúvajte čo tento človek povie.

Lebo riešenie tá situácia má. Ale má rôzne riešenia. Nepochybujem o tom, že Sulík by ten problém vedel vyriešiť. ALE veľmi dobre počúvajte AKO by to pán Sulík riešil.

Trochu začínam chápať ako tento človek uvažuje. Priznám sa, som z toho zdesený. Preto vrelo odporúčam položiť pánovi Sulíkovi túto otázku a aj mnohé iné. Kto sa veľa pýta, veľa sa aj dozvie. Sulík má dôveru mnohých ľudí. Ide o to, či si túto dôveru zaslúži. Či vás dobre zastupuje občania Slovenska?

Židia aj Nemci zlyhali. Arabi nie. Čo my Slovania?

12.06.2026

Stvoriteľ venoval Židom nesmiernu starostlivosť. Vďaka tomuto národu lepšie poznáme Stvoriteľa aj to, čo od nás očakáva ako by sme mali žiť. Lenže Židia išli za vlastným rozumom a pomaly opúšťali Stvoriteľove nariadenia. Tento vnútorný rozkol vyústil až do odmietnutia Ježiša ako Mesiáša. Stvoriteľ splnil svoj sľub. Mesiáš pôsobil vo vyvolenom národe aj jeho [...]

Silní prijmú trest.

26.05.2026

Podľa mňa je to tak. A chcieť sa vyhnúť spravodlivému trestu ešte navyše spôsobuje veľa problémov. Z osobného prežitia viem, že človek čo nechce prijať trest sa krúti ako had, hádže vinu na všetkých okolo seba. Spôsobuje tým zbytočne len ďalšie utrpenie a pokrivenie. Oproti tomu keď je niekto tak mentálne silný, že dokáže prijať trest, nespôsobuje ďalšie [...]

Vráťme sa späť k Bohu Slávovia.

25.05.2026

Naši veľmi dávni predkovia začali ucitiavať „bohov“ a v rozprávkach sa zachovali zmienky o rôznych bytostiach prírody ako vílach, škriatkoch atď.. Podobní bohovia sa vyskytujú v gréckej, germánskej mytológii a určite mnohých iných. Vďaka Abd-ru-shinovi dnes vieme, že to nie sú výmysly, ale títo „bohovia“ a bytosti skutočne existujú. Naši dávni predkovia ich [...]

Aktuálna informácia, horúca novinka, práve sa stalo, PRAVDA, mimoriadna správa, mimoriadne1, mim1

Trumpova administratíva zverejnila memorandum o porozumení medzi USA a Iránom

17.06.2026 20:16

Do 30 dní majú Spojené štáty ukončiť námornú blokádu iránskych prístavov a znížiť vojenskú prítomnosť v regióne na predvojnovú úroveň.

závod, reflex Group, Rimavská Sobota

Nová fabrika zamestná stovky Slovákov. Denne vyvezie zo svojho areálu devätnásť kamiónov

17.06.2026 19:45

Novopostavený závod dá do konca roka prácu 300 ľuďom z celého okresu, postupne pribudnú ďalší.

trump

Hormuz za Ukrajinu? Európski lídri sa zmierili s Trumpom a získali jeho podporu pre Kyjev

17.06.2026 19:30

Ak Európa podporí USA v Hormuzskom prielive, Washington podporí Ukrajinu a zatlačí na Rusko. Aj tak by sa dala zhrnúť dohoda, ku ktorej dospeli účastníci trojdňového summitu skupiny G7.

Starmer, Burnham

Starmer sa (asi) lúči a Musk dáva priestor a peniaze krajnej pravici. Expert vysvetľuje, kam smeruje Británia

17.06.2026 18:00

Ktokoľvek sa stane premiérom, musí sa pokúsiť brániť britskú demokraciu. Musí sa postaviť Elonovi Muskovi a vírusu sociálnych sietí.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 735
Celková čítanosť: 1941865x
Priemerná čítanosť článkov: 2642x

Autor blogu

Kategórie

Archív