Založ si blog

Odhaľovanie ženského tela

Ženy sú majstrovským dielom a ozdobou tejto zeme. Majú v sebe dary nesmiernej hodnoty ako zvýšenú schopnosť vyciťovania, pôvab a mnohé iné.

Ženy tušia, že majú v sebe niečo výnimočné. Taktiež chcú byť krásne. Je správne keď prirodzeným spôsobom rozvíjajú svoju krásu a starajú sa o svoje telo. Pretože aj všetko čo pochádza zo Svetla je nadpozemsky krásne.

Veľkú chybu však robia ženy, keď sa v snahe páčiť sa neprimerane odhaľujú. Oni sú krásne aj v oblečení ktoré neodhaľuje ich intímne partie. Pretože ak odhaľujú svoje intímne partie, dráždia tak mužské sexuálne pudy. Čo je evidentne aj cieľom takého obliekania – aby boli sexi.

Má to však háčik. Krásna žena v primeranom oblečení vzbudzuje rešpekt a obdiv. Také však čo sa príliš odhaľujú priťahujú vášnivé mužské pohľady. Lenže nielen mužov o ktorých by aj tieto ženy mali záujem, ale problém je že vzbudzujú vášnivé pohľady všetkých mužov od mladého sopliaka po starého dedka. Vyzerá to akoby sa taká žena sama ponúkala. Takto si robia na danú ženu chúťky aj takí, o ktorých by tá žena v živote ani bicykel neoprela ako sa vraví.

Abd-ru-schin nám objasnil, že takáto činnosť je veľmi nebezpečná. Pretože dnes prikladáme váhu len slovám a činom. ALE vyzerá to tak, že aj myšlienky majú svoju energiu a silu. Abd-ru-schin píše o tom že dochádza k výmene energie. Že medzi pôvodcom a cieľom myšlienok vznikajú akési energetické vlákna.

Dnes je to cool keď sa krásne ženy obliekajú sexi. Tieto ženy z toho čerpajú rôzne výhody, čo oni samozrejme veľmi dobre vedia. Čo si už však tieto ženy neuvedomujú, že sa dobrovoľne vystavujú žiadostivým mužským pohľadom. Od týchto mužov smerom k nim potom prichádzajú myšlienkové vlákna plné žiadostivosti a sexuálnej vášne.

Tieto ženy sa potom dostávajú do podobnej situácie ako keď niekto pláva vo vode a dostane sa medzi vodné riasy. Človek sa ľahko do týchto rias omotá a dôsledok je, že sa môže utopiť. Podobne aj tieto ženy sú jemnohmotne obmotávané, čo má za následok že nevedia stúpať nahor ku svetlu a môžu sa aj duchovne utopiť.

Ľudstvo a zborený most k Svetlu.

03.03.2024

O významnej úlohe žien a zhubnom konaní väčšiny ľudstva píše Abd-ru-shin nasledovné: „Tak je človek vo svojom nesprávnom pôsobení, ktoré sa ukázalo v tomto stvorení ako brzdiace, rušivé a trvale škodlivé, dnes nakoniec opovrhovaný vlastnou vinou pre svoje smiešne chcenie vedieť všetko lepšie. Svoje odvrhnutie si tvrdošijne sám vynútil, keďže sa urobil [...]

Sila svedomia.

29.02.2024

Predstavte si človeka, ktorého nahovoria na krádež alebo niekomu ublížiť, s tým že „sa to nikto nedozvie“. Alebo si predstavme ženu, ktorú nahovoria, aby si zarobila sexom. Keby aj došlo k tomu, že o týchto veciach sa naozaj nikto nikdy nedozvie, minimálne 1 človek to vždy vie – ten čo to spáchal. Náš vnútorný hlas nás často v takých prípadoch mučí a neustále [...]

Slovensko – Bohorúhačský národ.

25.02.2024

Táto neresť sa v našom národe veľmi rozmohla. Meno Stvoriteľove berú nadarmo muži, ženy dokonca aj deti. Veľmi zlé je podľa mňa to, že meno Stvoriteľove sa používa dokonca ako nadávka. Teraz zapojte svoj cit aj rozum. Ak neexistuje Boh má zmysel brať toto Jeho meno nadarmo? V podstate je to absurdita používať meno niekoho kto neexistuje. Ale ak Stvoriteľ naopak existuje a [...]

dupkala

Prešovský mestský poslanec Dupkala dostal za korupciu päť rokov väzenia

05.03.2024 13:19, aktualizované: 13:27

Dupkala mal podľa obžaloby žiadať od investora tréningovej ľadovej plochy v apríli 2018 úplatok vo výške 20-tisíc eur.

Armata, Rusko

Ruský 'zázračný' tank sa vyhýba službe. Armatu proti Ukrajine nechcú poslať

05.03.2024 12:36

Na papieri vyzerá tento stroj takmer zázračne, avšak do vojny proti Ukrajine ho Rusi nepošlú.

nehoda

Pripravte sa na kolóny. V Bratislave na D1 sa prevrátil kamión, úsek je uzavretý

05.03.2024 12:22

Z dôvodu odstraňovania následkov na nevyhnutný čas odklonia premávku na diaľnicu D2.

Michal Aláč

Progresívci sa ospravedlnili bývalému riaditeľovi SIS Aláčovi

05.03.2024 12:20, aktualizované: 13:35

Exriaditeľ SIS tvrdí, že hnutie Progresívne Slovensko zasiahlo do jeho osobnostných práv.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 553
Celková čítanosť: 1347859x
Priemerná čítanosť článkov: 2437x

Autor blogu

Kategórie