Založ si blog

Odhaľovanie ženského tela

Ženy sú majstrovským dielom a ozdobou tejto zeme. Majú v sebe dary nesmiernej hodnoty ako zvýšenú schopnosť vyciťovania, pôvab a mnohé iné.

Ženy tušia, že majú v sebe niečo výnimočné. Taktiež chcú byť krásne. Je správne keď prirodzeným spôsobom rozvíjajú svoju krásu a starajú sa o svoje telo. Pretože aj všetko čo pochádza zo Svetla je nadpozemsky krásne.

Veľkú chybu však robia ženy, keď sa v snahe páčiť sa neprimerane odhaľujú. Oni sú krásne aj v oblečení ktoré neodhaľuje ich intímne partie. Pretože ak odhaľujú svoje intímne partie, dráždia tak mužské sexuálne pudy. Čo je evidentne aj cieľom takého obliekania – aby boli sexi.

Má to však háčik. Krásna žena v primeranom oblečení vzbudzuje rešpekt a obdiv. Také však čo sa príliš odhaľujú priťahujú vášnivé mužské pohľady. Lenže nielen mužov o ktorých by aj tieto ženy mali záujem, ale problém je že vzbudzujú vášnivé pohľady všetkých mužov od mladého sopliaka po starého dedka. Vyzerá to akoby sa taká žena sama ponúkala. Takto si robia na danú ženu chúťky aj takí, o ktorých by tá žena v živote ani bicykel neoprela ako sa vraví.

Abd-ru-schin nám objasnil, že takáto činnosť je veľmi nebezpečná. Pretože dnes prikladáme váhu len slovám a činom. ALE vyzerá to tak, že aj myšlienky majú svoju energiu a silu. Abd-ru-schin píše o tom že dochádza k výmene energie. Že medzi pôvodcom a cieľom myšlienok vznikajú akési energetické vlákna.

Dnes je to cool keď sa krásne ženy obliekajú sexi. Tieto ženy z toho čerpajú rôzne výhody, čo oni samozrejme veľmi dobre vedia. Čo si už však tieto ženy neuvedomujú, že sa dobrovoľne vystavujú žiadostivým mužským pohľadom. Od týchto mužov smerom k nim potom prichádzajú myšlienkové vlákna plné žiadostivosti a sexuálnej vášne.

Tieto ženy sa potom dostávajú do podobnej situácie ako keď niekto pláva vo vode a dostane sa medzi vodné riasy. Človek sa ľahko do týchto rias omotá a dôsledok je, že sa môže utopiť. Podobne aj tieto ženy sú jemnohmotne obmotávané, čo má za následok že nevedia stúpať nahor ku svetlu a môžu sa aj duchovne utopiť.

Ako zákonníci a farizeji Ježiša pranierovali.

18.07.2024

Zrejme sa každému vybavia úryvky z Biblie, kde zákonníci a farizeji chceli Ježiša verejne zdiskreditovať záludnými otázkami a tiež ako ho kritizovali. Ježiš toto všetko ustál, ale oni boli presvedčení, že nie je pravý Mesiáš a neprestávali s útokmi na neho. Kritizovali ho a osočovali, naschvál ho nazývali tesárov syn, aby dali najavo že je oproti nim laik. Prešlo cca [...]

Čo by ste dali za večný život?

16.07.2024

Podľa Abd-ru-shina Stvoriteľ od nás žiada, aby sme sa sami namáhali a hľadali pravdu aj cestu k Nemu. Za druhé od nás žiada vnútornú čistotu – to znamená zbaviť sa nenávisti, závisti, zlosti, promiskuity a podobne. Mladí ľudia veľmi na pozemskú smrť nemyslia, seniori sú k smrti bližšie preto predpokladám, že na smrť aj viac myslia. To však nijako mladých nemusí [...]

Kde udrú živly nemusí byť náhoda.

09.07.2024

Abd-ru-shin nám vysvetľuje, že bytosti prírody sú plne vo vôli Božej. Bytosti prírody udržiavajú vo stvorení krehkú rovnováhu. Takže je dosť pravdepodobné, že keď sú niekde ľudia, ktorí narušia túto rovnováhu napríklad svojou vnútornou nečistotou, zareagujú na to aj živly narušením rovnováhy. Môže dôjsť k prudkým lejakom, vetru a podobne. Ako sme to napríklad [...]

George Clooney

Clooney podporil Harrisovú, Biden podľa herca zachránil demokraciu

23.07.2024 15:45

Prezident Biden ukázal, čo je skutočné vodcovstvo, uviedol americký herec.

Viktor Orbán / Volodymyr Zelenskyj /

Budapešť vydiera Kyjev: Kým nebude ropa, nebudú peniaze z Bruselu

23.07.2024 15:16

Tretina dovozu ropy do Maďarska podlieha ukrajinským obmedzeniam.

NR SR, parlament

Smer naďalej vedie, s Hlasom a SNS by opäť zostavili vládu, ukazuje prieskum

23.07.2024 15:03

Do parlamentu by sa dostalo sedem strán.

Tripartita - predseda HSR a minister prace Erik Tomas

Minister Tomáš posiela podľa PS opatrovateľov privyrobiť si, rezort obviňuje bývalú vládu

23.07.2024 13:41

Od roku 2026 platí reforma, ktorá absolútne zmení financovanie sociálnych služieb.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 589
Celková čítanosť: 1435384x
Priemerná čítanosť článkov: 2437x

Autor blogu

Kategórie