Založ si blog

Očista slovenského súdnictva

Ďakujem Svätému Bohu, že konečne udierajú lúče Svetla do tohto dusného močiara zvaného slovenské súdnictvo. Sudcovia mali byť morálnymi autoritami pred ktorými sa mali gauneri triasť strachom. Oni mali ochraňovať vdovu, sirotu či bežného človeka. Namiesto toho sa však títo „sudcovia“ dali kúpiť tými, proti ktorým mali bojovať. Toto malo na našu spoločnosť fatálny a deštruktívny vplyv.

V počte zadržaných sudcov na milión obyvateľov sme zrejme jednotka vo svete. Je to hrozné aj krásne zároveň. Hrozné preto, že naše súdnictvo malo byť vzorom morálky a stalo sa morálnym bahnom a rozsudky tovarom. Krásne preto, že naozaj cítim, že dochádza k očiste justície, čo je veľmi dôležité. Pretože ak nefungujú súdy ak sa gauneri neboja trestu ale beztrestnosť majú kúpenú, my ostatní si môžeme ruky po lakte zodrať, ale aj tak sa nikdy nebudeme mať dobre.

Ako sa vraví ryba smrdí od hlavy. Ak nejaké odvetvie nefunguje dobre hľadajme príčinu vo vedení tohto odvetvia. Je to tak pretože ak je niečo zle riadené tak to dobre nefunguje. A ak súdnictvo neslúži občanom, ale mafiánom tak to sme sa kde dopracovali? Morálne bahno. Ale konečne to celé začína dávať zmysel, že prečo sa obyčajný človek nevedel dovolať spravodlivosti. Pretože tí čo mali veľa peňazí si tú spravodlivosť kúpili.

Policajné akcie Búrka, Boží mlyn a teraz Víchrica- do tretice všetko dobre ako sa vraví. Chválim Hospodina a ďakujem všetkým odvážnym ľuďom. Dúfam, že rozbehnuté vyšetrovania sa podarí doviesť do úspešného konca a títo sudcovia sa zapíšu do histórie nášho národa čiernou farbou ako odstrašujúce prípady. Nikto nestojí nad zákonmi Božími ani sám Boh nie. Podobne nemá stáť nikto ani nad zákonmi pozemskými. Zákon musí platiť, aby bol poriadok. A jedine tam kde vládne poriadok a spravodlivosť jedine tam sa môže usídliť prosperita, šťastie a spokojnosť občanov.

So sudcami je to ako s tou soľou. Ak soľ nemá chuť nie je slaná, čím ju osolíte? Vyhodíte ju von a tam ju pošliapu. Takisto ak sudca nie je spravodlivý, čo s ním? Sudcovia mali byť garantami nepodplatiteľnosti, nezastrašiteľnosti a spravodlivosti. Je veľmi smutné, že zlyhali. Ale ďakujme Svätému Svetlu za to, čo sa teraz deje. Je to akoby rieka začala vylievať svoje vody na vyprahnutú púšť. Účinky tohto deja môžu byť veľmi požehnané pre bežných ľudí. Pretože každý v hĺbke svojej duše túži po spravodlivosti. A Boh je absolútna spravodlivosť. Tak prosme teraz Boha nech dokoná svoje dielo očisty a zjednoťme sa s Bohom vo svojej túžbe po spravodlivosti. Odmenou nám bude radosť a šťastie.

Pán premiér toto nie je hra

25.11.2020

Za pol roka sa vašej vláde podarilo naštartovať veci, ktoré táto krajina potrebuje ako soľ. Tak nepanikárte, neutekajte z boja a nebuďte príliš urážlivý a precitlivený. Dostali ste od ľudí dôveru a teraz máte v rukách osudy vyše 5 miliónov ľudí. Lenže vládnutie nie je len o vydávaní príkazov, ale je aj o počúvaní. Týchto 5 miliónov ľudí má tiež svoj názov, [...]

Výtržníci by mali zaplatiť za spôsobené škody

18.11.2020

Ak chce niekto protestovať, tak nech sa páči. Aj keď za súčasnej epidemiologickej situácie to nie je najlepší nápad. Ja chápem ľudí, že majú toho plné zuby ani mne to nie je po chuti. Bol by som však veľmi rád keby sa v našej krajine nastavil systém, že keď niekto na takýchto protestoch niekoho zraní alebo spôsobí materiálne škody mal by za to zaplatiť. To znamená [...]

Pozdvihnime národ slovenský

17.11.2020

Chcete byť národom ohromným, výnimočným Slováci? Túžite po tom vo svojich srdciach a cítite na to silu? Je však dosť možné, že aj mnohé iné národy chcú byť mohutné a výnimočné. Prečo by sme práve my bedári mali dosiahnuť takúto vysokú métu? Pozrime sa do histórie krajania. Ako sa podľa vás národ môže stáť výnimočným? Spočíva výnimočnosť v dobíjaní [...]

Francúzsko polícia protesty

Protesty proti policajnému násiliu vyústili v Paríži do výtržností

28.11.2020 21:54

Zranenia utrpeli desiatky policajtov.

Migranti, polícia

V kamióne v Prešove sa ukrývali tínedžeri z Afganistanu

28.11.2020 20:51

Dvaja majú viac ako 19 rokov a jeden menej ako 17.

záplavy, povodne, Považská Bystrica

Pri záplavách na Sardínii zahynuli najmenej traja ľudia

28.11.2020 19:16

Nezvestné sú aj ďalšie dve osoby.

Igor Matovič

Pred domom premiéra sa zišli stovky ľudí, polícia nezasiahla

28.11.2020 18:00

Dav sa krátko po 17. hodine rozišiel.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 221
Celková čítanosť: 533848x
Priemerná čítanosť článkov: 2416x

Autor blogu

Kategórie