Založ si blog

Reinkarnácia a dokonalosť Božia

Dnes ľudí nezaujíma, že reinkarnácia dokazuje dokonalosť Božiu a že o nej hovoril priamo Boží vyslanec. Ľudia sa radšej budú zaoberať dogmatickými skomoleninami. Zrejme čím väšia ničotnosť, tým lepšie a čím sa dá niečo lepšie spochybniť o to lepšie. Nemusíme potom veriť Bohu a ani žiť morálne.

 

Boží vyslanec hovorí o tom, že spravodlivosť existuje do najjemnejších odtieňov. Hovorí o tom, že máme za sebou už mnoho životov na tejto zemi – a že tieto inkarnácie sú len zlomkom z celého nášho bytia. Takže logicky žijeme aj po pozemskej smrti v iných – jemnohmotných sférach.

 

Každý má presne to čo si zaslúži, aj pomery v ktorých žijeme sú presne to čoho sme hodní. Ak chceme niečo lepšie, my sa musíme stať lepšími. Ale nepôjde to tak rýchlo. Pravdepodobne máme za sebou celé veky bytia. Za ten čas sme museli kadečo povystrájať, čo bolo možno už veľmi dávno a teraz by sme to už neurobili – ale karmické následky nás budú gniaviť kým ich neodpykáme.

 

Ľudia si vytvorili strašný zlozvyk za všetko viniť iných alebo Boha. To je však len prejavom nášho úpadku. Vzchopme sa trochu a skúsme uvažovať aj nad možnosťou, že za všetko si môžeme sami. Viem nie je to veľmi lákavá predstava, asi preto je všemožne potláčaná. Ale to nič nemení na tom, že to môže byť pravda.

 

Ľudia bedákajú ak sa nejaké deti rodia postihnuté, často sa hovorí o nevinných deťoch. Deti sú síce krásne a milé, do istého veku akoby nevinné, ale oni sa rodia aj so svojou karmou. Každý sa rodí do pomerov aké si vybudoval v minulých životoch a v stave aký si zaslúži. Lenže to postihnuté dieťa svojím ťažkým osudom môže počas života odpykať všetku zlú karmu a po smrti stúpať do svetlých výšin, kde bude plnohodnotnou dušou s krásnym telom.

 

O tom to celé je neubližovať druhým, necudzoložiť – k tomuto sme už veky nabádaní. Ale sa nám to nedarí plniť. Máme slobodnú vôľu každý môže robiť čo len chce, ALE odplate sa nevyhne. Oplatí sa potom kradnúť, ubližovať druhým a zabíjať kvôli majetku? No asi nie – ak to na nás aj s úrokami dopadne naspäť. Je to len chytráctvo ľudského rozumu, ktoré nám hovorí, že áno oplatí sa to. Ale čo je to v porovnaní so zákonmi, ktoré držia pokope celé stvorenie. Sám Boh musí tieto zákony dodržiavať, lebo sú to dobré a spravodlivé zákony.

 

Štrajkujúci autodopravcovia musia mať jednotné a reálne požiadavky

11.01.2020

Ja osobne oceňujem štrajk autodopravcov, pretože ľudia čo podpisovali zmluvu na mýtny systém už dávno mali sedieť v base a prísť o majetok. Chcem len vyzvať autodopravcov, aby prekonali viac »

Nutnosť samostatnej Európskej armády

05.01.2020

Americká vojenská stragégia je agresívna. Spomeniem nedávnu vraždu iránskeho generála. Naproti tomu európska vojenská stratégia je solidárna, po svete pôsobia európske štáty aj humanitárne. viac »

Abd-ru-schin položil základy tisícročnej ríše

29.12.2019

Keď Ježiš cca pred 2000 rokmi videl aké biedne je to s ľuďmi, aký veľký je náš úpadok a ako sa v ľuďoch Živé slovo ťažko ujímalo, hlboko pohnutý prisľúbil nám poslednú pomoc. Prisľúbil viac »

Indonézia / záplavy /

Silné dažde a záplavy na Madagaskare si vyžiadali najmenej 31 obetí

25.01.2020 21:55

Madagaskarský premiér Christian Ntsay situáciu označil za "národnú pohromu".

Iran

Irán varoval, že dokáže obohatiť urán na akúkoľvek úroveň

25.01.2020 21:34

Pred podpísaním jadrovej dohody vyrábal Irán urán obohatený na 20 percent. Pre výrobu jadrových zbraní je potrebné obohatenie na 90 percent.

Bulgaria Protest Water Crisis

Obyvatelia bulharského mesta Pernik protestovali proti nedostatku pitnej vody

25.01.2020 20:28

Stovky demonštrantov vyzývali vládu na prijatie naliehavých opatrení na odvrátenie humanitárnej krízy, ktorá podľa nich tomuto mestu hrozí.

Väzenie, väzni

Upratovačku odsúdili na 15 rokov za krádež hodiniek marockého kráľa

25.01.2020 19:41

Upratovačka pracovala v kráľovskej rezidencii, kde mala celkovo ukradnúť až 36 luxusných hodiniek.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 173
Celková čítanosť: 383089x
Priemerná čítanosť článkov: 2214x

Autor blogu

Kategórie