Založ si blog

Veľký test slovenského národa

Toto je fantastická príležitosť overiť si na vlastnej koži či existuje Boh, duša, dobré a zlé energie. Hrajú sa majstrovstvá sveta v hokeji a náš mladý tím hrá výborne. Ale aj keď máte skvelý tím potrebujete ešte kus toho povestného šťastia. Existuje však teória, že nič nie je náhoda, že nejde o šťastie ale o prevahu dobrých energií – akéhosi požehnania.

To znamená že napríklad v tom zápase Slovensko – Kanada išlo o súboj schopností hráčov na ľade + tréneri a celý tím, ale aj o súboj energií fanúšikov. To jest o morálny charakter národa slovenského a národa kanadského. Ktorý národ je čistejší a morálne pevnejší k tomu sa podľa mňa prikloní aj to povestné šťastie. Jednoducho nastane súhra okolností, ktorá umožní vyhrať národu s lepšími a čistejšími energiami.

Dostali sme rozhodujúci gól 2 sekundy pred koncom zápasu. Nepomôže nám ani plakať, ale ani zúriť ani hádzanie fliaš na ihrisko ani piskot pri hymne. Ale existuje niečo čo by nám mohlo pomôcť. Otestujme sa Slováci, Slovenky.

Staňme sa čo najviac morálne čistými do konca majstrovstiev sveta 26.05.2019. Čím viac ľudí sa pridá k tejto výzve, tým viac sa misky váh môžu prikloniť na našu stranu. Za pokus to určite stojí, možno budete prekvapení. Toto je živé hľadanie, skúmanie.  Stať sa čistým neznamená byť  slabým, naopak v dnešných časoch keď chce byť niekto čistý musí byť aj silný aby ustál reakcie okolia.

Skúsme za tých pár dní prestať brať meno Božie nadarmo, klamať, kradnúť, zúriť, robiť ľuďom zle a buďme verní partnerovi-ke. Toto všetko nielen skutkom ale aj slovom a myšlienkami. Áno nech sú aj naše slová a myšlienky čo najčistejšie. Hľadať znamená skúšať. Preto sa nebojme vyskúšať aj to dobré toto je naozaj skvelá príležitosť. Odmenou nám môžu byť skvelé výsledky našich hokejistov. Sám som na to zvedavý.

 

 

 

Konečné riešenie otázky Ježiša Nazaretského.

02.12.2023

Akýsi Ježiš z Nazareta si dovolil poučovať Židov o tom ako majú žiť. Tento obyčajný laik a tesárov syn sa opovážil kafrať do remesla študovaným zákonníkom, farizejom a kňazom. Aby toho nebolo málo Ježiš dokázal slepým vracať zrak, liečil chromých a najrôznejšie choroby, vyháňal démonov. Zákonníci a farizeji mali spoznať v Ježišovi Mesiáša, mali mu [...]

Ľudské energetické polia.

01.12.2023

Či už ste ateista alebo veriaci, zrejme sa zhodneme, že každý človek niečo vyžaruje. Minimálne nejaké teplo vyžarujeme, ale veda toho zistila oveľa viac, je to aj nejaký minimálny elektrický prúd a podobne. Ale aj z emocionálneho hľadiska keď sme smutní, nahnevaní či veselí aj toto naše okolie vníma. Každý z nás žijeme na nejakom mieste, takisto pracujeme a trávime [...]

Apoštol Peter a kľúče od nebeskej brány.

24.11.2023

Peter bol zrejme najhorlivejším a najpevnejším učeníkom Ježiša Krista. Zrejme preto ho Ježiš oslovuje ako vedúcu osobnosť, keď mu hovorí: „pas moje ovce“ alebo „tebe dám kľúče od nebeskej brány“. Pápeži sa považujú za nasledovníkov Petra. Cirkev si toto poverenie vysvetľuje, že je na nich komu tie lístky do neba dajú a komu nie. Je vôbec takáto benevolencia [...]

Ylva Johanssonová, Komisárka EÚ, Švédsko, Štokholm

Johanssonová: V EÚ hrozí počas sviatkov obrovské množstvo teroristických útokov pre vojnu v Gaze

05.12.2023 13:12

EÚ v súčasnosti čelí zvýšenej hrozbe terorizmu v dôsledku vojny v Pásme Gazy, ktorá vyvoláva polarizáciu v spoločnosti.

Bohuš Garbár

Ruský špión Garbár za vyzvedačstvo na Slovensku zaplatí nakoniec aj pokutu

05.12.2023 12:35

Slovák, ktorý tento rok vo februári vyviazol s podmienkou v špionážnej afére spájanej s Ruskom, nakoniec bude musieť zaplatiť uloženú pokutu.

komisia volebná členovia, pellegrini

Nových 14 členov štátnej volebnej komisie sa ujalo funkcií

05.12.2023 11:42

Členovia štátnej volebnej komisie zložili sľub do rúk predsedu parlamentu Petra Pellegriniho.

Nigéria, Boko Haram

Armádny dron omylom usmrtil najmenej 85 civilistov v Nigérii

05.12.2023 11:26, aktualizované: 12:05

Dron nigérijskej armády omylom zaútočil na dedinu na severozápade Nigérie, pričom usmrtil najmenej 85 civilistov.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 536
Celková čítanosť: 1305072x
Priemerná čítanosť článkov: 2435x

Autor blogu

Kategórie