Založ si blog

Veľký test slovenského národa

Toto je fantastická príležitosť overiť si na vlastnej koži či existuje Boh, duša, dobré a zlé energie. Hrajú sa majstrovstvá sveta v hokeji a náš mladý tím hrá výborne. Ale aj keď máte skvelý tím potrebujete ešte kus toho povestného šťastia. Existuje však teória, že nič nie je náhoda, že nejde o šťastie ale o prevahu dobrých energií – akéhosi požehnania.

To znamená že napríklad v tom zápase Slovensko – Kanada išlo o súboj schopností hráčov na ľade + tréneri a celý tím, ale aj o súboj energií fanúšikov. To jest o morálny charakter národa slovenského a národa kanadského. Ktorý národ je čistejší a morálne pevnejší k tomu sa podľa mňa prikloní aj to povestné šťastie. Jednoducho nastane súhra okolností, ktorá umožní vyhrať národu s lepšími a čistejšími energiami.

Dostali sme rozhodujúci gól 2 sekundy pred koncom zápasu. Nepomôže nám ani plakať, ale ani zúriť ani hádzanie fliaš na ihrisko ani piskot pri hymne. Ale existuje niečo čo by nám mohlo pomôcť. Otestujme sa Slováci, Slovenky.

Staňme sa čo najviac morálne čistými do konca majstrovstiev sveta 26.05.2019. Čím viac ľudí sa pridá k tejto výzve, tým viac sa misky váh môžu prikloniť na našu stranu. Za pokus to určite stojí, možno budete prekvapení. Toto je živé hľadanie, skúmanie.  Stať sa čistým neznamená byť  slabým, naopak v dnešných časoch keď chce byť niekto čistý musí byť aj silný aby ustál reakcie okolia.

Skúsme za tých pár dní prestať brať meno Božie nadarmo, klamať, kradnúť, zúriť, robiť ľuďom zle a buďme verní partnerovi-ke. Toto všetko nielen skutkom ale aj slovom a myšlienkami. Áno nech sú aj naše slová a myšlienky čo najčistejšie. Hľadať znamená skúšať. Preto sa nebojme vyskúšať aj to dobré toto je naozaj skvelá príležitosť. Odmenou nám môžu byť skvelé výsledky našich hokejistov. Sám som na to zvedavý.

 

 

 

Ako zákonníci a farizeji Ježiša pranierovali.

18.07.2024

Zrejme sa každému vybavia úryvky z Biblie, kde zákonníci a farizeji chceli Ježiša verejne zdiskreditovať záludnými otázkami a tiež ako ho kritizovali. Ježiš toto všetko ustál, ale oni boli presvedčení, že nie je pravý Mesiáš a neprestávali s útokmi na neho. Kritizovali ho a osočovali, naschvál ho nazývali tesárov syn, aby dali najavo že je oproti nim laik. Prešlo cca [...]

Čo by ste dali za večný život?

16.07.2024

Podľa Abd-ru-shina Stvoriteľ od nás žiada, aby sme sa sami namáhali a hľadali pravdu aj cestu k Nemu. Za druhé od nás žiada vnútornú čistotu – to znamená zbaviť sa nenávisti, závisti, zlosti, promiskuity a podobne. Mladí ľudia veľmi na pozemskú smrť nemyslia, seniori sú k smrti bližšie preto predpokladám, že na smrť aj viac myslia. To však nijako mladých nemusí [...]

Kde udrú živly nemusí byť náhoda.

09.07.2024

Abd-ru-shin nám vysvetľuje, že bytosti prírody sú plne vo vôli Božej. Bytosti prírody udržiavajú vo stvorení krehkú rovnováhu. Takže je dosť pravdepodobné, že keď sú niekde ľudia, ktorí narušia túto rovnováhu napríklad svojou vnútornou nečistotou, zareagujú na to aj živly narušením rovnováhy. Môže dôjsť k prudkým lejakom, vetru a podobne. Ako sme to napríklad [...]

Peter Pellegrini

Pellegrini podpísal novelu trestného zákona

25.07.2024 15:39

Prezident Peter Pellegrini podpísal vo štvrtok novelu Trestného zákona reagujúcu na pripomienky Európskej komisie (EK).

moskva

Po páde z okna svojho bytu zomrela popredná ruská ekonómka

25.07.2024 15:36

Bonadarenkovú chválili za jej dlhodobé prognózy hospodárskeho rozvoja krajiny.

F-16

Vzdušný incident nad Aljaškou: Americké a kanadské stíhačky vs. čínske a ruské bombardéry

25.07.2024 15:23

NORAD bude naďalej monitorovať aktivity konkurentov v blízkosti Severnej Ameriky a reagovať na prítomnosť prítomnosťou, uviedlo veliteľstvo.

dron

Ruské útočné drony dopadli na územie NATO, v Rumunsku sa rozhučali sirény

25.07.2024 14:25

Bukurešť varovala obyvateľov pred možným pádom trosiek dronov.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 589
Celková čítanosť: 1436472x
Priemerná čítanosť článkov: 2439x

Autor blogu

Kategórie