Odpoveď môže prísť v sne.

Predstavte si, že riešite nejakú situáciu a neviete sa rozhodnúť. Ak zoberieme do úvahy, že môže existovať aj duša nielen telo, že môžu existovať aj iné svety nielen táto Zem na ktorej teraz žijeme a ak ešte pripustíme existenciu Stvoriteľa je aj možnosť, že pomoc nám príde v sne počas spánku.

Mne sa to už pár krát stalo a je to naozaj zaujímavé. Zabudnite na snár, staré povery a vykladačov snov. Sú to vaše prežitia, ktoré sa vám prihovárajú priamou rečou.

Keď riešime nejakú situáciu dajme tomu sa prikloníme k určitému rozhodnutiu. Počas spánku naše telo síce spí, ale náš duch je zrejme aktívny. A to k čomu sme sa priklonili ten duch počas spánku akoby zrealizuje a my môžeme vidieť obrazy, že aké to bude mať dopady. Ak to boli dobré dopady môžeme svoj zámer realizovať aj fyzicky ak nie môžeme ešte hľadať iné spôsoby alebo zmeniť názor.

Je to podľa mňa veľmi dobrá pomoc. Samozrejme nie vždy to prichádza, ale mne sa to občas stáva a som za to veľmi vďačný. Dostane sa nám takto varovania alebo povzbudenia na základe pomocí zhora a vlastných prežití v jemnohmotnom svete. Niektoré rozhodnutia sú ľahké, ale sú aj také že nám dajú fakt zabrať. Ak si nevieme rady nehanbime sa poprosiť o pomoc Stvoriteľa. Aby však pomoc prišla musíme sa jej aj otvoriť a aspoň dočasne pripustiť existenciu nášho ducha, iných svetov a Stvoriteľa. Pretože ak to neurobíme, podľa mňa sa sami uzatvárame a pomoc tak nie je schopná prísť aj keď by nám ju možno radi poskytli.

Green deal a základná logika.

10.02.2026

Chcem len upozorniť na paradox, ktorý sa deje. V Európe máme podľa mňa pomerne moderné fabriky, ktoré sa stále modernizujú a stávajú sa tiež ekologickejšími, pretože je to tu trend. Kvôli rôznym zeleným opatreniam EU sa tunajšie fabriky stávajú drahšími v porovnaní s celosvetovou konkurenciou. A tu nastáva ten PARADOX. Fabriky v EU aj u nás na Slovensku znižujú [...]

Štúr a osud Slovenska.

17.01.2026

V týchto dňoch ide v kinách film Štúr a príbeh o boji za našu národnú identitu, jazyk a vlastný štát opäť ožíva. Naša Slovenská republika teraz v januári oslávila 33 narodeniny. Ale ako aj samotný film ukazuje, cesta k tomu nebola vôbec jednoduchá. Mali by sme si vážiť čo máme, pretože nie každá národnosť má aj vlastný štát. Ukazuje sa, že kľúčové bolo [...]

OSUD

16.01.2026

Porozmýšľajte a precíťte aj vy význam slova osud. Je to dobre známe slovo, bežne používané v hovorovej reči. Osudová láska alebo neodvratný osud, niekto má ťažký osud prichádzajú na neho ťažké trápenia. Zmysel tohto slova je podľa mňa aj nejaké predurčenie. Čiže osud je niečo, čo na nás prichádza. Otázka znie podľa akého kľúča to k nám prichádza. [...]

Rubio

S prejavom Rubia je mierne spokojný. Čo vníma nemecký politik ako nepriateľský postoj USA?

15.02.2026 07:00

Opatrne zhodnotil prejav amerického šéfa diplomacie Marca Rubia bývalý predseda zahraničného výboru nemeckého parlamentu, kresťanský demokrat Norbert Röttgen.

Tomáš Balogh / Maroš Žilinka /

Tri dôvody proti odvolaniu: Balogh hovorí o nezákonnosti rozhodnutia Žilinku, prokuratúra vec uzavrela

15.02.2026 07:00

Tomáš Balogh spochybňuje svoje odvolanie z funkcie krajského prokurátora v Žiline.

Lithuania Hungary Defence Nato

Zelenskyj má recept na ochranu neba proti Rusom, ale kde vezme peniaze?

15.02.2026 06:00

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by chcel kúpiť veľa nových stíhačiek. Až 150 zo Švédska a 100 z Francúzska.

Viktor Orbán

Orbán: Európa sa rozhodla ísť do vojny do roku 2030. Voľby budú posledné pred vojnou

14.02.2026 22:04

Maďarský premiér povedal, že Brusel sa rozhodol poraziť Rusov na ukrajinskom území.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 721
Celková čítanosť: 1858466x
Priemerná čítanosť článkov: 2578x

Autor blogu

Kategórie