V histórii ľudstva národy vznikali aj zanikali. 3 štáty tvoria domov nemeckého národa. Abd-ru-shin vlastným menom pán Bernhardt sa narodil v Nemecku, neskôr pôsobil v Rakúsku. On priniesol Posolstvo z výšin Hradu Grálu. Nemci si však vybrali Hitlera nie Abd-ru-shina. Hitler podľa mňa zneužil myšlienky Abd-ru-shina a všetku silu a pozornosť strhol na seba. Faloš a klamstvo sa potrebujú maskovať čiastočkami pravdy. A tak temno zvíťazilo. Bude trestom pre tento vyvolený národ, že zanikne?
Za 2. svetovej vojny zomreli milióny ľudí a udiali sa veľké zverstvá. Napriek všetkému zlému Stvoriteľ začal veci dávať do poriadku. Hranice štátov v Európe sa zmenili, menšiny sa presídlili a zavládol pokoj. Židia mnoho trpeli ale získali späť svoj štát, svoju domovinu – Izrael.
Predtým bol u nemeckého národa silný akcent na čistú rasu, čistý národ. Potom nastal opačný extrém. Kvôli ich mindrákom z toho čo urobili a kvôli rozumárskej ziskuchtivosti začali Nemci do nemeckých krajín pozývať tisíce prisťahovalcov. Tí mali obsadiť voľné pracovné pozície a tie čo nechcú domáci robiť a podobne. Rozumček im hovoril, že sa to oplatí, že ekonomika bude prosperovať a národ prekvitať.
Keby si radšej zobrali k srdcu Abd-ru-shinovu prednášku Krása národov, tak by kráčali správnou cestou. Pretože každý národ má svojho ducha, svoju osobitosť. Ľudia žijúci po celom svete sa prispôsobili daným podmienkam a sú vyformovaní prostredím kde žijú. Líšia sa výzorom aj rečou a podobne. Je to ako krásna lúka kvetov, kde každý kvet je iný osobitý.
Nemci si však povedali, že nie lepšie je aby sa národy pomiešali a vznikli tak čudné zmiešaniny. Do nemeckých krajín prúdili tisíce migrantov a je tomu tak dodnes. Idú za lepším finančným ohodnotením namiesto toho, aby zveľaďovali svoje vlastné národy. Žiaľ situácia v nemeckých národoch začína byť kritická kvôli obrovskému počtu prisťahovalcov. Prirovnal by som to k sťahovaniu národov za čias Húnov.
Keďže počet prisťahovalcov so svojou vlastnou kultúrou, náboženstvom a zvykmi neustále v nemeckých krajinách rastie. Takže je podľa mňa len otázkou času kedy prevýšia a ovládnu pôvodné obyvateľstvo. Stačí keď si zoberieme len suché dáta prílev migrantov ich pôrodnosť a úmrtnosť oproti pôrodnosti a úmrtnosti domáceho obyvateľstva.
Teolog nasledovali by ste Ježiša keď bol tu na... ...
Veď ako by mohol! Je len samozvaný vodca ako... ...
Je jasné že ten váš abdrušin vás nič nenaučil!... ...
To je taká somarina ako u nás ,že nás... ...
Súhlasím aj v Biblii sa píše: a bude nové nebo... ...
Celá debata | RSS tejto debaty