Založ si blog

Hollywoodske médium – Tyler Henry.

Nedávno som bol dlhšie hore a natrafil som na tento formát. Tyler Henry je médium a podľa toho čo predvádza na TV obrazovke je naozaj dobrý. Známe osobnosti si ho pozývajú a on im sprostredkuje správy z druhého brehu od ich blízkych.

Mne sa tento projekt veľmi páči a verím mu. Celá pointa je v tom, že hoci nespočetné množstvo ľudí odmieta myšlienku života po smrti, vyzerá to, že ľudia po pozemskej smrti naozaj žijú ďalej plnohodnotný život. Čudný postoj k životu po smrti má aj cirkev. Ja osobne viac verím takýmto médiám ako je Tyler Henry.

Aj Ježiš povedal: „Neviete odkiaľ prichádzate a kam idete“. Vyzerá to, že na túto zem neprichádzame ako nepopísaný list, ale máme za sebou mnoho životov. Takisto po pozemskej smrti, život pokračuje na druhom brehu – v jemnohmotnom tele.

Cirkevné dogmy sú podľa mňa čistý blud, ale Starému a Novému zákonu verím. A tam sa píše aj u určitom termíne dokedy máme čas na svoje dozretie. Jednoducho, že príde deň keď spadne opona a budú takí čo budú pozvaní do Kráľovstva nebeského a budú takí čo budú vonku v tme. Takže hoci verím, že po smrti život plynule pokračuje určite nechcem nikoho nabádať, aby zaujal postoj, že so zmenou k lepšiemu má čas. Nie pretože o tom dni, nevie nik len Stvoriteľ. Takže pozor na to, pretože to vyzerá že toho času sme už mali naozaj dosť a už Ježiš hovoril, že žatva sa blíži.

Takže ak niekoho takéto veci zaujímajú určite odporúčam túto TV reláciu Tyler Henry – Hollywoodske médium. Ale v žiadnom prípade neodporúčam váhať a čakať so zmenou k lepšiemu, pretože vôbec nevieme koľko ešte máme času.

Upratovačky zarábajú viac ako lekári.

14.09.2023

Predstavte si, že žijeme v krajine X, ktorá všetky povolania v spoločnosti pokrýva vlastnými občanmi nie migrantami. Veľa mladých ľudí v tejto krajine chce študovať medicínu, v tejto krajine je to populárne povolanie. Štát to aj dosť výrazne podporuje a medicínskych škôl je naozaj veľa. V tejto krajine došlo k situácii, že mladých medikov je tak veľa, že sú ochotní [...]

Budúca vládna koalícia – Smer, Hlas, SNS, KDH.

10.09.2023

Voľby sa blížia, je to aktuálna téma, tak by som chcel dať svoj tip na budúcu vládnu koalíciu. Máme tu 3 najsilnejšie strany podľa prieskumov: Smer, Hlas, Progresívne Slovensko. Predpokladám že minimálne jedna z týchto strán bude v budúcej vládnej koalícii a bude mať post premiéra, pretože niekto tú koalíciu musí viesť. Takže poďme na tie 3 alternatívy, že kto bude [...]

Ľudia sú krásni aj oblečení.

10.09.2023

Dnes tu máme módne trendy vytvárajúce odevy, ktoré čo najviac zvýrazňujú krivky tela. Byť sexi je populárne a niektorí z toho reálne žijú. Niektoré známe osobnosti, krásni ľudia keď majú na sociálnych sieťach veľa sledovateľov, tak na tom dokážu zarobiť veľa peňazí. Tých fanúšikov by zrejme mali aj keby boli viac zahalení, ale oni v snahe maximalizovať počet [...]

rak červený, samica

Malý vodný tok bol plný nebezpečných amerických rakov. Ochranári odchytili tisícky kusov

28.09.2023 09:00

Samica dokáže dvakrát ročne vychovať stovky mláďat. Invázny druh raka červeného sa preto šíri veľmi rýchlo.

Bratislava polícia Dúbravka

Muž v Dúbravke začal strieľať z okna: Štyria zranení, jeden z nich je policajt. Útočník je mŕtvy

28.09.2023 07:00, aktualizované: 08:35

Nočná streľba v bratislavskej Dúbravke zo stredy na štvrtok si vyžiadala jedného mŕtveho. Ďalší štyria ľudia sa zranili.

vojna na Ukrajine

ONLINE: Ukrajina 'reštartuje' ministerstvo obrany. Z troch nových námestníkov sú dve ženy

28.09.2023 06:20, aktualizované: 08:28

Ukrajina robí zmeny na ministerstve obrany. Po nástupe nového ministra Umerova mení aj námestníkov.

USA, Petr Kellner, Aljaška vrtuľník, havária

Príčinou nehody, pri ktorej zahynul český miliardár Kellner, bola zrejme chyba pilota

28.09.2023 06:04

Pravdepodobnou príčinou nehody vrtuľníka, pri ktorej v roku 2021 na Aljaške zahynul český miliardár Petr Kellner a ďalší štyria ľudia, bola chyba pilota.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 508
Celková čítanosť: 1192002x
Priemerná čítanosť článkov: 2346x

Autor blogu

Kategórie