Založ si blog

Hollywoodske médium – Tyler Henry.

Nedávno som bol dlhšie hore a natrafil som na tento formát. Tyler Henry je médium a podľa toho čo predvádza na TV obrazovke je naozaj dobrý. Známe osobnosti si ho pozývajú a on im sprostredkuje správy z druhého brehu od ich blízkych.

Mne sa tento projekt veľmi páči a verím mu. Celá pointa je v tom, že hoci nespočetné množstvo ľudí odmieta myšlienku života po smrti, vyzerá to, že ľudia po pozemskej smrti naozaj žijú ďalej plnohodnotný život. Čudný postoj k životu po smrti má aj cirkev. Ja osobne viac verím takýmto médiám ako je Tyler Henry.

Aj Ježiš povedal: „Neviete odkiaľ prichádzate a kam idete“. Vyzerá to, že na túto zem neprichádzame ako nepopísaný list, ale máme za sebou mnoho životov. Takisto po pozemskej smrti, život pokračuje na druhom brehu – v jemnohmotnom tele.

Cirkevné dogmy sú podľa mňa čistý blud, ale Starému a Novému zákonu verím. A tam sa píše aj u určitom termíne dokedy máme čas na svoje dozretie. Jednoducho, že príde deň keď spadne opona a budú takí čo budú pozvaní do Kráľovstva nebeského a budú takí čo budú vonku v tme. Takže hoci verím, že po smrti život plynule pokračuje určite nechcem nikoho nabádať, aby zaujal postoj, že so zmenou k lepšiemu má čas. Nie pretože o tom dni, nevie nik len Stvoriteľ. Takže pozor na to, pretože to vyzerá že toho času sme už mali naozaj dosť a už Ježiš hovoril, že žatva sa blíži.

Takže ak niekoho takéto veci zaujímajú určite odporúčam túto TV reláciu Tyler Henry – Hollywoodske médium. Ale v žiadnom prípade neodporúčam váhať a čakať so zmenou k lepšiemu, pretože vôbec nevieme koľko ešte máme času.

Páchateľ a obeť, nevedomosť a vedomosť.

24.05.2024

Stáva sa, že nejakí ľudia sa dostanú do situácie, kde trpia. Sme cítiace bytosti a mnohým je ľúto, že títo ľudia trpia. Aj ja som sa často zamýšľal nad tým, že aké to má niekto ťažké. Môže dôjsť dokonca k situácii, že sme z toho rozhorčení. Predstavme si však teraz 2 konkrétnych ľudí, jeden tomu druhému ubližuje – je páchateľ a druhý trpí od páchateľa [...]

Tvrdenie temna a tvrdenie Svetla.

22.05.2024

Sú také 2 základné teórie o našom živote a tomto svete: 1. Žijeme len teraz jediný krát Táto teória hovorí zhruba toto. Ducha nevidím ani záhrobný svet – takže neexistujú. Keď je len jeden tento život, tak načo prílišná prudéria a moralizovanie, treba si troška dopriať ako sa vraví a to na všetkých frontoch. Ak to inak nejde tak treba použiť aj nedovolené [...]

Ako robiť politickú kampaň v týchto pohnutých časoch.

18.05.2024

Oceňujem že všetky politické strany teraz utlmili svoju činnosť. To sa však dá len do určitého času. Aj keď je premiér v kritickom stave veci musia ísť ďalej. Blížia sa eurovoľby. Ako by mali politické strany kampaňovať? Je to jednoduché, moderátori to zvykli pripomínať. Treba hovoriť o svojich predstavách, víziách a riešeniach. U nás na Slovensku sa politika [...]

Viktor Orbán

Orbán pred eurovoľbami pritvrdzuje: Nepošleme mladých Maďarov do vojen cudzích krajín. Gulyás školil Macrona

28.05.2024 18:25

Šéf úradu maďarskej vlády zase vyzval francúzskeho prezidenta, aby rešpektoval fakty v kampani do nadchádzajúcich eurovolieb.

SR Bratislava RTVS protestný pochod BAX

Stíchne RTVS na tri hodiny? Šimkovičová hovorí o koordinovanej akcii organizátorov, vedenia a politických strán

28.05.2024 18:17

Podľa rezortu kultúry nemajú zamestnanci na tento typ protestu „zákonom priznanú možnosť“ a nemôžu „organizovane prerušiť výkon práce".

Pellegrini, Čaputová, atentát, vyhlásenie

Čaputová vetovala novelu zákona o FPU: Legislatíva môže ohroziť slobodu umenia

28.05.2024 18:02

V ustanovení novely vidí rozpor s ústavou, legislatíva môže podľa nej ohroziť slobodu umenia.

tbilisi, gruzínsko, protest

Gruzínsky parlament prelomil veto prezidentky k zákonu o zahraničných agentoch

28.05.2024 17:56

Prezidentka má teraz päť dní na to, aby zákon potvrdila. Ak tak neurobí, podpíše ho predseda parlamentu.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 575
Celková čítanosť: 1398527x
Priemerná čítanosť článkov: 2432x

Autor blogu

Kategórie