Založ si blog

Úloha falošných prorokov.

Temno malo a ešte stále má na tejto zemi obrovský vplyv. Svetlo aj temno vplývajú na ľudí, ale každý sám sa rozhodne, do akej miery čo prijme. Kvôli niekoľkým ľuďom, ktorí túžili po pravde a po Bohu, bola daná pomoc ľuďom tejto zeme. Boh si z Abrahámovho potomstva vytvoril vyvolený národ, ktorý mal žiť, tak ako treba.

Oni mali byť ako žiarivý diamant, vzor, ktorí mali nasledovať iné národy. Ako však vieme keď ich chvíľu Mojžiš nechal bez dozoru, mnohí z nich zlyhávali hoci videli na vlastné oči mnohé obrovské prejavy Boha. Neskôr zase Boh posielal k svojmu národu prorokov, aby napomínali vyvolený národ, aby ľudia nezabúdali na zákon a žili tak ako treba. Lenže tu opäť mnohých prorokov prenasledovali alebo aj zavraždili. Nakoniec prišiel samotný syn Boží Ježiš a konal obrovské veci na dôkaz toho, že je naozaj od Boha. Židovská cirkev ho však aj napriek tomu prenasledovala a nakoniec si vydupali jeho ukrižovanie.

Ježiš nám však aj napriek obrovskej bolesti, ktorú mu ľudia spôsobili, prisľúbil Pomocníka, ktorý nás uvedie do všetkej pravdy. Ten Pomocník podľa mňa aj prišiel a pod menom Abd-ru-shin napísal dielo, ktoré nás naozaj uvádza do všetkej pravdy. A tu sa dostávame k úlohe falošných prorokov. Keďže temno nedokázalo zabrániť napísaniu tohto diela, jediná možnosť je spochybniť autora a samotné dielo. Treba však povedať, že gestapo robilo pánovi Bernhardtovi problémy, musel byť aj v domácom väzení a podobne. Aj keď sa Ježiš narodil a prišli sa mu pokloniť 3 mudrci (králi), tak Herodes nariadil povraždiť malé deti. Ale Ježišovi rodičia boli varovaní a odišli.

Takže temno nedokázalo zabrániť príchodu a pôsobeniu Ježiša ani Abd-ru-shina aj keď sa o to snažilo. Takže zostáva už len spochybňovať Ježišove dielo alebo vôbec jeho existenciu, bolo to dávno a neboli matriky. A takisto keď už je tu dielo vlastnoručne spísané Abd-ru-shinom, takisto ostáva už len spochybňovať toto dielo a označovať ho za falošné, nepravé. Toto je vôľa temna, pretože ak by skutočne ľudia prijali učenie Ježiša a Abd-ru-shina a začali by podľa toho žiť nastali by tu rajské pomery a duchovná obroda. Lenže temno by tu stratilo vplyv a to určite nechce.

Aj mnohí ľudia nechcú, aby tu boli rajské podmienky. Obľúbili si už tento štýl života, aký je teraz. Cirkev takisto nechce prísť o svoj vplyv a mzdu, tak radšej držia veriacich v tomto polospánku. Mnohí ateisti už nedokážu vnímam, nič okrem hmoty a duchovné ich ani nezaujíma. Takže je mnoho ľudí, ktorí dobrovoľne bojujú proti Posolstvu od Ježiša a Abd-ru-shina. Otázne je akú odmenu za to dostanú? Svojím konaním konzervujú súčasný stav. Nemožno sa potom ani čudovať, že kvalita života je nízka.

Nakoniec však aj tak Svetlo zvíťazí, pretože všetok život pochádza len od Boha aj ten Diablov. Keď sa učeníci pýtali Ježiša kedy príde koniec, toto im povedal: Povstane národ proti národu (1. a 2. svetová vojna). Vtedy vás (Židov) budú sužovať, budú vás vraždiť a všetky národy budú vás nenávidieť pre moje meno (to sa už udialo). Povstane mnoho falošných prorokov a zvedú mnohých. Pretože neprávosť vyvrcholí, ochladne láska mnohých. Ale kto vytrvá  až do konca bude spasený. Toto evanjelium o Kráľovstve nebeskom sa bude zvestovať po celom svete na svedectvo všetkým národom (to sa už dialo aj deje). A potom príde koniec.

Upratovačky zarábajú viac ako lekári.

14.09.2023

Predstavte si, že žijeme v krajine X, ktorá všetky povolania v spoločnosti pokrýva vlastnými občanmi nie migrantami. Veľa mladých ľudí v tejto krajine chce študovať medicínu, v tejto krajine je to populárne povolanie. Štát to aj dosť výrazne podporuje a medicínskych škôl je naozaj veľa. V tejto krajine došlo k situácii, že mladých medikov je tak veľa, že sú ochotní [...]

Budúca vládna koalícia – Smer, Hlas, SNS, KDH.

10.09.2023

Voľby sa blížia, je to aktuálna téma, tak by som chcel dať svoj tip na budúcu vládnu koalíciu. Máme tu 3 najsilnejšie strany podľa prieskumov: Smer, Hlas, Progresívne Slovensko. Predpokladám že minimálne jedna z týchto strán bude v budúcej vládnej koalícii a bude mať post premiéra, pretože niekto tú koalíciu musí viesť. Takže poďme na tie 3 alternatívy, že kto bude [...]

Ľudia sú krásni aj oblečení.

10.09.2023

Dnes tu máme módne trendy vytvárajúce odevy, ktoré čo najviac zvýrazňujú krivky tela. Byť sexi je populárne a niektorí z toho reálne žijú. Niektoré známe osobnosti, krásni ľudia keď majú na sociálnych sieťach veľa sledovateľov, tak na tom dokážu zarobiť veľa peňazí. Tých fanúšikov by zrejme mali aj keby boli viac zahalení, ale oni v snahe maximalizovať počet [...]

rak červený, samica

Malý vodný tok bol plný nebezpečných amerických rakov. Ochranári odchytili tisícky kusov

28.09.2023 09:00

Samica dokáže dvakrát ročne vychovať stovky mláďat. Invázny druh raka červeného sa preto šíri veľmi rýchlo.

Bratislava polícia Dúbravka

Muž v Bratislave strieľal z okna: Štyria zranení, jeden z nich je policajt. Útočník je mŕtvy

28.09.2023 07:00, aktualizované: 09:09

V náhodnej streľbe útočník pokračoval aj pred bytovku. Potom na policajtov vybehol s nožom, tí ho smrteľne zranili.

vojna na Ukrajine

ONLINE: Ukrajina 'reštartuje' ministerstvo obrany. Z troch nových námestníkov sú dve ženy

28.09.2023 06:20, aktualizované: 09:40

Ukrajina robí zmeny na ministerstve obrany. Po nástupe nového ministra Umerova mení aj námestníkov.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 508
Celková čítanosť: 1192037x
Priemerná čítanosť článkov: 2347x

Autor blogu

Kategórie