Založ si blog

Chamtiví a nenažratí Rusi!

Už dosť! Už sa konečne zastavte Rusi!

Rusko je najväčším štátom na svete. Sú suverénne číslo jedna. 17 miliónov kilometrov štvorcových by vám naozaj mohlo stačiť. Je to takmer 2 krát viac ako druhá v poradí Kanada.

Patrí vám vyše 1/8 celosvetovej súše – zeme. A navyše táto vaša zem skrýva v sebe rozprávkové bohatstvo v podobe najrôznejších nerastných surovín o čom sa iným národom môže len snívať.

To že si idete privlastniť separatistické regióny Donecko a Luhansko sa ešte dá akceptovať, dokonca to bude na prospech ľuďom, ktorí tam žijú. Konečne nech tam zavládne kľud a mier. ALE UŽ KONEČNE PRESTAŇTE s neustálym rozširovaním vášho územia. Sú tu aj iné národy, ktoré tiež potrebujú svoj kúsok zeme. A predstavte si tieto národy si chcú žiť svoj život podľa seba, nie podľa vás ani podľa Američanov.

Spamätajte sa Rusi, kto vás chce napadnúť? Veď vy ste jadrová veľmoc. Ak vás niekto napadne, tak to zrejme bude znamenať koniec ľudstva na tejto planéte. Takže z tohto dôvodu vás nikto ani nenapadne. Áno v minulosti na vás zaútočil Napoleon a Hitler, ale dnes to už nie je možné, veď sa pozrite na ničivosť dnešných zbraní.

RUSI VY STE HROZBOU PRE VAŠICH SUSEDOV A NIE VAŠI SUSEDIA PRE VÁS!!!! Toto treba Rusom povedať do očí lebo je to čistá pravda. Nebolo to tak dávno čo Rusi ovládali krajiny tzv. východného bloku, vrátane našej krajiny. Keď sme niečo chceli robiť museli sme sa najprv spýtať v Moskve či môžeme.

Pozrite sa na to ako sa správate voči vašim susedom Rusi. Je to silové a nátlakové správanie z pozície moci. Ak sa začnete lepšie správať k svojim susedom, tí vás budú brániť a nie to stavať sa proti vám. Ale teraz nemajú na výber. Aj Ukrajina ak si chce zachovať svoju samostatnosť je NÚTENÁ spájať sa so západnými krajinami vrátane USA. A viete prečo? Lebo VY im nechcete dať slobodu a samostatnosť. Keď už Ukrajinci nacistov vítali ako osloboditeľov je ta fakt na zamyslenie.

Aj my Slováci keby sme neboli v NATO boli by sme vydaní na milosť a nemilosť Rusov. Sú tak vojensky silní, že obsadiť nás by bola pre nich hračka. Áno Rusi vy máte svoje videnie reality. Ale pozrite sa na to aj z pohľadu malých krajín aj vašich susedov. ČO ASI MAJÚ ROBIŤ????

Rusi za to čo ste urobili dobré vám patrí naveky VĎAKA!!! Napríklad za to, že ste aj nás aj iné slovanské krajiny zachránili pred nacizmom a obrovskou genocídou, ktorej by sme zrejme čelili. ALE nechajte už konečne žiť a dýchať aj vašich susedov.

Skúste myslieť aj na malé krajiny nielen na seba a geopolitiku a je možné, že vás malé krajiny začnú milovať. Dohodnite sa s USA a NATO na hocičom. Ale nech je to prínosom pre všetkých nielen pre USA alebo vás. Staňte sa veľkým nielen veľkosťou armády, ale aj veľkosťou svojho DUCHA!!!

Ak tu bude dôvera a dobré vzťahy medzi krajinami nemusia tu byť základne, plno výzbroje a vojakov. Rusi prestaňte sa už konečne rozpínať, už naozaj stačilo. Myslím si, že práve pre vašu rozpínavosť vás už majú plné zuby a mnoho ľudí vás nenávidí. Zastavte sa, staňte sa DUCHOM veľkí, zahoďte svoju paranoju a môže sa stať, že SVET vás začne milovať. Tak ako sme vás aj my Slováci milovali keď ste nás oslobodili a nenávideli keď ste nás vojensky obsadili.

Ľud versus slovenské školstvo.

18.06.2022

Mám taký sen. Rád by som sa dožil, aby priestor hovoriť začali dostávať v čo najväčšej miere tí najšpičkovejší odborníci z tejto oblasti a oveľa menej politici. Lebo toto čo sa na Slovensku deje je skutočne komédia. Ja nehovorím, že pracovníci v školstve si nezaslúžia viac peňazí. V podstate aj hociktorí iní zamestnanci sa môžu rozhodnúť ísť štrajkovať za [...]

Poslanci SaS majú paranormálne schopnosti.

15.06.2022

Dokázali to už pri hlasovaní o dôvere vláde Ivete Radičovej, keď jej dokázali vysloviť dôveru a zároveň hlasovať proti Eurovalu, a to aj s vytiahnutými hlasovacími kartami z hlasovacích zariadení. Teraz je zase problém trochu iný. V parlamente sa ide odvolávať minister hospodárstva a predseda SaS Sulík. Niektorí koaliční partneri sa však vyjadrili, že nepodporia [...]

Sulík v spoločnosti Pátroviča a Chucka Norrisa.

13.06.2022

Pýtate sa čo spája pána Sulíka s týmito legendami? Je to jednoduché pán Sulík chce dať definitínu bodku za kauzou povalenia Radičovej vlády. Pretože hoci vyčerpávajúco vysvetlil, že SaS vládu nepovalila, nájdu sa ešte stále takí čo to spochybňujú. Link na vyjadrenie pána Sulíka: https://sulik.sk/richard-sulik-dokaz-ze-my-s… Z tohto dôvodu si pán Sulík prizval na [...]

Rusko, Ukrajina, vojna na Ukrajine, Kyjev

Českí „dobrovoľníci“ počas vojny rabovali v Kyjeve, hrozí im doživotie

25.06.2022 17:36

Vojaci našli u mužov dámske šperky či dovedna pol kilogramu striebra a zlata.

kaplan

Košickému poslancovi podpálili auto, SaS žiada zvolať bezpečnostný výbor

25.06.2022 15:45, aktualizované: 16:20

Polícia už vedie trestné stíhanie.

Igor Matovič

Matovič opäť útočí na Lengvarského: Nadsluhuje na svojom mieste

25.06.2022 15:21

Aj podľa poslanca Eštoka je šéf rezortu zdravotníctva zrelý na odvolanie.

nehoda

Na diaľnici D2 sa pri nehode zranilo 8 osôb vrátane dieťaťa

25.06.2022 14:50

Na mieste zasahovali zdravotní záchranári i hasiči.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 323
Celková čítanosť: 838817x
Priemerná čítanosť článkov: 2597x

Autor blogu

Kategórie