Založ si blog

Ako veľmi ste proti Bohu Slováci

Teraz nastal ten správny čas, aby sa všetci čo nenávidia Boha, čo ním opovrhujú, čo sa mu vysmievajú prejavili. Nech títo ľudia vyjadria to čo cítia. Je tu čas pre tých čo denno denne berú meno Božie nadarmo alebo ho s obľubou používajú ako nadávku.

V dnešných časoch sa spoločnosť správa k veriacim ako k prašivým psom ako k ľuďom ktorí majú morovú nákazu. Mnohí nenávidia veriacich alebo nimi hlboko opovrhujú alebo sú im veriaci na posmech. Týmto svojím postojom k veriacim títo ľudia v skutočnosti prejavujú hlboko vo svojom vnútri zakorenenú nevraživosť voči Bohu.

Ak však Boh existuje tento postoj je veľmi nesprávny a musí mať aj svoje následky. A ak je väčšina sveta takto silno proti Bohu, stáva sa svet chorým. Rozsah choroby podľa mňa určia ľudia svojím postojom. Čím viac budú podľa mňa proti Bohu, tým viac chorý bude tento svet, tým bude mať choroba ťažší a ničivejší priebeh aj následky. Ale čím viac ľudia upustia od svojej nenávisti k Bohu, tým bude podľa mňa priebeh choroby miernejší a s menšími následkami. Takto to vnímam ja.

Ak niekto nemá v sebe vieru v Boha a je to skutočne čistá pravda – takýto človek môže byť kľudne bez viny, pretože to môže byť prirodzený stupeň jeho vývoja. Ak však takýto človek všemožne znepríjemňuje život mnohým ktorí sú veriaci, tu už vina podľa mňa vzniká. Pretože tým takýto človek bráni plnohodnotnému životu veriacich. Takisto ak by veriaci nútil neveriaceho, aby sa okamžite a neprirodzene správal ako veriaci, dopúšťa sa takýto veriaci viny pretože zasiahol do jeho prirodzeného vývinu  a nutne na seba viaže karmu. Veriaci a neveriaci by mohli vedľa seba žiť v pokoji a harmónii a vzájomne sa naplno rešpektovať. Ale nedeje sa tak a to je podľa mňa veľká chyba.

Čo robiť keď je človek v zlej situácii?

08.05.2020

Základnou chybou ktorú robí podľa mňa vyše 90% ľudí je to, že keď niečo ide zle hľadajú vinníka všade možne len nie u seba. Toto je základný obrovský problém. Týmto zmýšľaním sme doslova nasiakli, dostalo sa nám to do krvi. A ak je tento predpoklad nesprávny, milióny ľudí sa nedokážu vyslobodiť zo svojho utrpenia. Ak sa nedarí skúsme aspoň na chvíľu hľadať [...]

Slovenský výrobok alebo zabalené v SR?

04.05.2020

Myslím si, že by malo pribudnúť nové označenie „Zabalené v SR“. Lebo je obrovský rozdiel či niekto výrobok skutočne na Slovensku vyrobí alebo len niečo dovezie a zabalí to tu. Lenže čo už je silná káva keď si tam dávajú kadejaké logá „kúpou tohto výrobku dávate prácu ľuďom na Slovensku“. Tak to ma už dorazilo a potom čítam ďalej a tam [...]

Korona vírus vláde pomôže

26.04.2020

Myslím však len v morálnej rovine a konkrétne v boji proti korupcii. Vláda aj štátny rozpočet budú v najbližšom čase pod extrémnym tlakom. Vláda bude nútená čo najlepšie hospodáriť so zverenými finančnými prostriedkami. A verím tomu, že bude nútená silno bojovať aj proti korupcii. Otvára sa tu priestor na novú dobu, na lepší život pre Slovákov. Ide len o to do [...]

počasie-26-5-2020

Zostane máj studený, alebo ho slnko poriadne rozpáli?

25.05.2020 22:24

Dážď potešil poľnohospodárov, záhradkárov aj hubárov, ako to však bude vyzerať v poslednom májovom týždni?

Afganistan Kábul útok bombový

Islamský štát sa prihlásil k útoku prvýkrát po viac ako roku

25.05.2020 22:21

Organizácia sa prihlásila k zodpovednosti za sobotňajší bombový útok v meste Trághan na juhu Líbye.

Ivan Kotuliak / STU /

Akademický senát STU sa zastal dekana Kotuliaka

25.05.2020 21:45

Výsledkom pondelkového zasadnutia Akademického senátu STU je vyslovenie podpory dekanovi fakulty informatiky Ivanovi Kotuliakovi.

ÚPVII Remišová informatizácia hargaš

Prezidentka odobrila zmenu Úradu pre investície a informatizáciu na ministerstvo

25.05.2020 19:53

Z úradu vznikne nové Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR (MIRRI).

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 200
Celková čítanosť: 464707x
Priemerná čítanosť článkov: 2324x

Autor blogu

Kategórie