Založ si blog

Gratulujem pán Matovič a nesklamte nás

Ponúkli ste ľuďom to čo potrebovali a vliali ste im nádej. Skutočne chcem celému vašemu hnutiu poďakovať za neúnavnú prácu hlavne v odhaľovaní kadejakých prepojení a korupcie. Ľudia z vašej strany sú zosobnením toho čo Slovensko potrebuje. Prosím nesklamte nás. Pretože politika je o dôvere a tú ak sklamete ťažko jú získate naspäť.

Vaša neúnavná niekoľkoročná práca priniesla práve teraz svoje ovocie. Možno je to ako keď zasadíte strom, treba trochu počkať kým začne prinášať úrodu. A teraz je tu váš čas, aby ste začali prinášať pre svoju krajinu dobrú úrodu. Po zhodnotení všetkých kandidátov som vás na základe citu tipoval za premiéra aj keď 17.12.2019 sa ešte tomu rozum bránil, 17.2.2020 keď som videl čo sa deje na sociálnych sieťach a v predvolebných prieskumoch cítil som, že prevalcujete aj Smer a som veľmi rád, že som sa nemýlil. 

Tí čo vás vylučovali, boli vylúčení. Tí čo sa zo sebeckých dôvodov odmietli spájať neuspeli alebo len s odretými ušami preliezli brány parlamentu. Som veľmi rád, že sa našiel niekto kto používa zdravý rozum ale aj cit. Bolo veľmi správne zaručiť občanom, že nebudete rušiť sociálne opatrenie, veď ak by ste to urobili boli by ste horší ako Smer. Takisto ste zaručili, že sa nebudú riešiť ideologické otázky a v otázkach migrácie zachováte súčasný odmietavý postoj. Čo aj v aktuálnej vypätej situácii v Turecko-sýrskom konflikte je nesmierne kľúčové. Z tohto pohľadu mi liberáli v parlemente chýbať nebudú.

Tento národ potrebuje ľudí ako ste vy. Naša krajina je prešpikovaná korupciou. Ľudia sa môžu aj zodrať a nikdy sa nebudú mať dobre kým sa tu bude kradnúť. Hoci aj nie ste veriaci, ak sa vám hnusí kradnutie a milujete spravodlivosť – verím že budete požehnaní svetlom. Pretože nikto nemôže mať dvoch pánov buď jedného milujete (Boha a jeho pravdu a spravodlivosť) a druhým opovrhujete (Diabla a jeho klamstvá a podvody) alebo naopak. Ľudia vo vás vycítili, že to čo hovoríte myslíte vážne a národ zdieľa vašu skutočnú túžbu po spravodlivosti – preto si myslím, že ste právom získali takú vysokú podporu.

Pán Igor Matovič buďte rozvážny, zodpovedný a nesklamte obrovskú dôveru ktorú do vás národ vkladá. Kľudne zostaňte sám sebou, ale buďte si vedomý obrovského záväzku voči národu a obrovského očakávania od ľudí, že niekto konečne začne robiť v našom štáte poriadok. Ničoho sa nebojte – dozrel čas pre vás a vy ste pripravený. Na záver vyslovím len svoj názor a presvedčenie, že čím bližšie budete k pravde a čistote – tým väčšej podpory sa vám bude dostávať zo SVETLA. Kamkoľvek pôjdete vaše kroky budú požehnané a vaše dielo tak isto. Stačí ak budete vnímavý voči tomu čo sa okolo vás deje a bdelý.

Dúfam, že sa konečne tento národ zobudí z tvrdého spánku a pevnou nohou vykročí z temnoty do svetla. Jedine tak môžeme zažiť prosperitu a blahobyt. Spravodlivosť Božia nedovolí, aby blahobyt a prosperitu získal niekto kto si to nezaslúži. Takže ak to chceme musíme si to zaslúžiť – musíme byť toho hodní.

Čo robiť keď je človek v zlej situácii?

08.05.2020

Základnou chybou ktorú robí podľa mňa vyše 90% ľudí je to, že keď niečo ide zle hľadajú vinníka všade možne len nie u seba. Toto je základný obrovský problém. Týmto zmýšľaním sme doslova nasiakli, dostalo sa nám to do krvi. A ak je tento predpoklad nesprávny, milióny ľudí sa nedokážu vyslobodiť zo svojho utrpenia. Ak sa nedarí skúsme aspoň na chvíľu hľadať [...]

Slovenský výrobok alebo zabalené v SR?

04.05.2020

Myslím si, že by malo pribudnúť nové označenie „Zabalené v SR“. Lebo je obrovský rozdiel či niekto výrobok skutočne na Slovensku vyrobí alebo len niečo dovezie a zabalí to tu. Lenže čo už je silná káva keď si tam dávajú kadejaké logá „kúpou tohto výrobku dávate prácu ľuďom na Slovensku“. Tak to ma už dorazilo a potom čítam ďalej a tam [...]

Korona vírus vláde pomôže

26.04.2020

Myslím však len v morálnej rovine a konkrétne v boji proti korupcii. Vláda aj štátny rozpočet budú v najbližšom čase pod extrémnym tlakom. Vláda bude nútená čo najlepšie hospodáriť so zverenými finančnými prostriedkami. A verím tomu, že bude nútená silno bojovať aj proti korupcii. Otvára sa tu priestor na novú dobu, na lepší život pre Slovákov. Ide len o to do [...]

počasie-26-5-2020

Zostane máj studený, alebo ho slnko poriadne rozpáli?

25.05.2020 22:24

Dážď potešil poľnohospodárov, záhradkárov aj hubárov, ako to však bude vyzerať v poslednom májovom týždni?

Afganistan Kábul útok bombový

Islamský štát sa prihlásil k útoku prvýkrát po viac ako roku

25.05.2020 22:21

Organizácia sa prihlásila k zodpovednosti za sobotňajší bombový útok v meste Trághan na juhu Líbye.

Ivan Kotuliak / STU /

Akademický senát STU sa zastal dekana Kotuliaka

25.05.2020 21:45

Výsledkom pondelkového zasadnutia Akademického senátu STU je vyslovenie podpory dekanovi fakulty informatiky Ivanovi Kotuliakovi.

ÚPVII Remišová informatizácia hargaš

Prezidentka odobrila zmenu Úradu pre investície a informatizáciu na ministerstvo

25.05.2020 19:53

Z úradu vznikne nové Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR (MIRRI).

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 200
Celková čítanosť: 464701x
Priemerná čítanosť článkov: 2324x

Autor blogu

Kategórie