Založ si blog

Gratulujem pán Matovič a nesklamte nás

Ponúkli ste ľuďom to čo potrebovali a vliali ste im nádej. Skutočne chcem celému vašemu hnutiu poďakovať za neúnavnú prácu hlavne v odhaľovaní kadejakých prepojení a korupcie. Ľudia z vašej strany sú zosobnením toho čo Slovensko potrebuje. Prosím nesklamte nás. Pretože politika je o dôvere a tú ak sklamete ťažko jú získate naspäť.

Vaša neúnavná niekoľkoročná práca priniesla práve teraz svoje ovocie. Možno je to ako keď zasadíte strom, treba trochu počkať kým začne prinášať úrodu. A teraz je tu váš čas, aby ste začali prinášať pre svoju krajinu dobrú úrodu. Po zhodnotení všetkých kandidátov som vás na základe citu tipoval za premiéra aj keď 17.12.2019 sa ešte tomu rozum bránil, 17.2.2020 keď som videl čo sa deje na sociálnych sieťach a v predvolebných prieskumoch cítil som, že prevalcujete aj Smer a som veľmi rád, že som sa nemýlil. 

Tí čo vás vylučovali, boli vylúčení. Tí čo sa zo sebeckých dôvodov odmietli spájať neuspeli alebo len s odretými ušami preliezli brány parlamentu. Som veľmi rád, že sa našiel niekto kto používa zdravý rozum ale aj cit. Bolo veľmi správne zaručiť občanom, že nebudete rušiť sociálne opatrenie, veď ak by ste to urobili boli by ste horší ako Smer. Takisto ste zaručili, že sa nebudú riešiť ideologické otázky a v otázkach migrácie zachováte súčasný odmietavý postoj. Čo aj v aktuálnej vypätej situácii v Turecko-sýrskom konflikte je nesmierne kľúčové. Z tohto pohľadu mi liberáli v parlemente chýbať nebudú.

Tento národ potrebuje ľudí ako ste vy. Naša krajina je prešpikovaná korupciou. Ľudia sa môžu aj zodrať a nikdy sa nebudú mať dobre kým sa tu bude kradnúť. Hoci aj nie ste veriaci, ak sa vám hnusí kradnutie a milujete spravodlivosť – verím že budete požehnaní svetlom. Pretože nikto nemôže mať dvoch pánov buď jedného milujete (Boha a jeho pravdu a spravodlivosť) a druhým opovrhujete (Diabla a jeho klamstvá a podvody) alebo naopak. Ľudia vo vás vycítili, že to čo hovoríte myslíte vážne a národ zdieľa vašu skutočnú túžbu po spravodlivosti – preto si myslím, že ste právom získali takú vysokú podporu.

Pán Igor Matovič buďte rozvážny, zodpovedný a nesklamte obrovskú dôveru ktorú do vás národ vkladá. Kľudne zostaňte sám sebou, ale buďte si vedomý obrovského záväzku voči národu a obrovského očakávania od ľudí, že niekto konečne začne robiť v našom štáte poriadok. Ničoho sa nebojte – dozrel čas pre vás a vy ste pripravený. Na záver vyslovím len svoj názor a presvedčenie, že čím bližšie budete k pravde a čistote – tým väčšej podpory sa vám bude dostávať zo SVETLA. Kamkoľvek pôjdete vaše kroky budú požehnané a vaše dielo tak isto. Stačí ak budete vnímavý voči tomu čo sa okolo vás deje a bdelý.

Dúfam, že sa konečne tento národ zobudí z tvrdého spánku a pevnou nohou vykročí z temnoty do svetla. Jedine tak môžeme zažiť prosperitu a blahobyt. Spravodlivosť Božia nedovolí, aby blahobyt a prosperitu získal niekto kto si to nezaslúži. Takže ak to chceme musíme si to zaslúžiť – musíme byť toho hodní.

Zatvrdnuté kamenné ľudské srdcia.

30.11.2022

Predstavte si, že nejaký človek spôsobí inému veľkú bolesť napríklad zabijem mu dieťa alebo niečo podobné naozaj strašné s dlho trvajúcimi následkami a bolesťou. Stáva sa, že v takýchto situáciách poškodení skĺzavajú k tak obrovskej nenávisti, že povedia nikdy v živote ti neodpustím. Teraz sa pozrime na to či je to správne. Existujú tu 3 pohľady na odpustenie: [...]

Ako cirkvi naložia s učením syna človeka?

29.11.2022

Už vieme ako cirkvi naložili so synom Božím Ježišom. Židovská cirkev vrieskala dovtedy, kým nedošlo k jeho fyzickej likvidácii. Kresťanská cirkev zase zabila jeho učenie. V snahe získať čo najviac stúpencov a tiež v snahe všetko vedieť lepšie pokrivili učenie Ježiša a vytvorili svoje vlastné pravdy – dogmy. Syn človeka napísal svoje dielo vlastnou rukou. Toto už nie [...]

V akom svete chceme žiť, takí musíme sami byť.

26.11.2022

Predstavte si 1000 L nádrž v ktorej je čistá voda. Keď budeme do tejto nádrže postupne kvapkať zelenú farbu, pomaly ale isto sa začne voda meniť na jemne zelenú, neskôr sýtejšie zelenú až sa voda úplne zafarbí na zeleno. Teraz si predstavte, že každé vaše slovo a čin sú jednou takou kvapkou. Nádržou nech je naša krajina. Podľa mňa každý deň do tejto nádrže [...]

prezidentka

Poslanci pokračujú v rokovaní, čaká ich výnimočne viacero hlasovaní

02.12.2022 09:52

Poslanci majú rozhodnúť aj o novele zákona o dani.

sanna marinová Anthony Albanese

Európa nie je dosť silná na to, aby sama čelila Rusku, vyhlásila Marinová

02.12.2022 09:02

Podľa fínskej premiérky ruská invázia a okupácia Ukrajiny odhalila slabé stránky Európy a strategické chyby pri rokovaní s Ruskom.

Peter Pellegrini, Ide o pravdu

Pellegrini v Ide o pravdu: Hlasovanie o páde vlády bude test. Ukáže sa, kto je provládny

02.12.2022 09:00

Pri odvolávaní vlády neexistuje šedé, len biele a čierne. Buď ste za túto vládu alebo ste proti nej, hovorí Peter Pellegrini. Jasne sa poslanci rozdelia, dodáva.

ukrajina vojak tank

Rusko chcelo údajne obsadiť Ukrajinu do desiatich dní

02.12.2022 07:55

Podľa britského bezpečnostného inštitútu len malá skupina ruských predstaviteľov vedela o celom rozsahu plánov týkajúcich sa ofenzívy na Ukrajine.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 375
Celková čítanosť: 953784x
Priemerná čítanosť článkov: 2543x

Autor blogu

Kategórie