Založ si blog

Očistné plamene pôsobia aj na Slovensku

Vážení spoluobčania v poslednom období sa odhalili obludné praktiky a kauzy, obrovská špina v súdnictve, polícii a prokuratúre aktuálne. Buďme vďační, že sme sa dozvedeli ako veľmi bol tento systém, ktorí nás má chrániť zneužitý. Pretože len ak zistíme, že niečo nefunguje môžeme to začať naprávať – skôr nie.

 

Poďakovanie podľa mňa patrí hrdinstvu Jána Kuciaka a nenažratosti Kočnera, ktorý akoby vedomý si svojej sily stratil zábrany a zahryzol si do príliš veľkého jablka – menom televízia Markíza. Odpovedzme si na otázku, že nebyť týchto faktorov ako dlho by sme ešte žili v tak silne skorumpovanom systéme? Spustila sa reťazová reakcia a z Kočnerovho mobilu a trezoru sa vylialo množstvo špiny. Teraz by všetky Kočnerove kauzy mali byť vyšetrené a tento človek by mal dostať nejaký súhrnný odstrašujúci rozsudok za všetko čo na našom štáte a jeho obyvateľoch spáchal.

 

Naopak Ján Kuciak by mal dostať ocenenie hrdina Slovenskej republiky, pretože odhalil obrovské množstvo vecí s obrovskou spoločenskou závažnosťou a zaplatil za to tým najcennejším – svojím životom. Jána Kuciaka a jeho partnerku vnímam ako skutočných hrdinov ako pravých Kristových bojovníkov, pretože aj Ježiša syna Božieho zabili pre pravdu. Mocní tohto sveta zrejme veľmi nenávidia pravdu. Vyhovuje im skôr šero alebo najlepšie tma, pretože nekalé veci sa dajú najlepšie robiť keď nie sú zjavné, pretože keby boli zjavné neobstáli by.

 

Ďalej sa zamyslime nad tým aké máme zákony. Zo správ sa dozvedám, že pána Trnku nie je možné trestne stíhať. Že uplynula nejaká smiešna 1 či 2 ročná premlčacia lehota. Z tohto je evidentné, že aké poistky dávajú zákonodarci do zákonov. Jednoducho aby určitý ľudia nemohli byť postihnuteľný aj keď sa niečo prevalí. Je čas pýtať sa a požadovať. Blížia sa voľby a my máme právo žiadať opatrenia, aby sa takýmto veciam aspoň v budúcnosti zabránilo, keďže čas už nikto nevráti.

 

Vážne sa ľudia zamyslite aj nad tým na ktorú stranu sa pridáte. Očistné plamene šľahajú. Ale podporíte tieto očistné plamene alebo im budete klásť prekážky či stáť v ceste? Toto je veľmi dôležité ako sa rozhodne národ ako celok. Pretože národ pôjde tou cestou ktorou bude chcieť ísť väčšina. To je nutný zákon stvorenia, ktorý sa nemení podľa požiadavky ale platí stále. Očista prebehne tak či tak len ak sa veľa ľudí bude stavať na odpor bude to dlhšie trvať. Naopak ak veľká časť národa vo svojom vnútri i navonok podporí očistu môže to mať aj rýchlejší priebeh.

Cirkvi sa klaňajú zlatému teľaťu svojich dogiem

17.11.2019

Skutočne ma napadá táto paralela so židovským národom čakajúcim na Mojžiša. Aj oni boli netrpezliví, vytvorili si svoje vlastné dielo zlaté teľa a začali sa mu klaňať, uctievať ho. Toto viac »

Naozaj nevieme elektroodpad v Európe zrecyklovať?

05.11.2019

Musím sa priznať že ma riadne šokovalo ako likvidujeme elektroodpad. Radšej zaplatíme Afričanom a odvezieme ho tam. A oni ho tam zapália a vyberú z neho čo sa dá. No tak toto je primitivizmus viac »

Boh rozdrví cirkevné dogmy

03.11.2019

V minulosti sa svojvoľne pápeži a koncily rozhodli že cirkevné dogmy vyhlásia za neomylné a neodvolateľné. V bode 92 týchto dogiem je to aj doslova zabetónované: „Rímsky pápež keď hovorí viac »

polícia streľba Bratislava Petržalka Holíčska ulica páska

V Limbachu sa mala stať státisicová vlamačka

19.11.2019 00:10

V dome v Limbachu je polícia, ide o vlámanie so škodou niekoľkostotisíc eur.

Gazprom, plynová kríza

Gazprom navrhuje Ukrajine ročnú zmluvu o plyne, musia sa však skončiť súdne spory

19.11.2019 00:00

Ruský plynárenský monopol Gazprom poslal Ukrajine oficiálny list, v ktorom navrhuje buď predĺženie súčasnej zmluvy, alebo podpis novej dohody na rok.

Palestína, osady, Izrael

Židovské osady v Predjordánsku už podľa USA nebudú nezákonné

18.11.2019 22:35

Oznámil to americký minister zahraničných vecí Mike Pompeo.

francúzsko, most, zrútenie, rieka

Na juhu Francúzska sa zrútil most, zomreli dvaja ľudia

18.11.2019 19:39, aktualizované: 20:38

Visutý most sa zrútil nad riekou Tarn. Najmenej jedna osoba je stále nezvestná.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 149
Celková čítanosť: 324189x
Priemerná čítanosť článkov: 2176x

Autor blogu

Kategórie