Založ si blog

Matka Tereza nevozila migrantov do Európy

Celý svet by sa mal spamätať aj pápež. Keď chce niekto skutočne pomáhať ľuďom v núdzi, tak nech ide za nimi a pomáha im, myslím si že ich pomoc bude vysoko cenená. Ale už mi to dnes v tejto bláznivej dobe pripadá, že POMÁHAŤ = DOVIEZŤ MIGRANTOV SEM DOMOV a nič iné. Že toto je jediná možnosť pomoci. Veď toto je choré od koreňa je to celé na hlavu.

 

1 človek veľa dobra dokáže urobiť ako napríklad Matka Tereza. Ešte viac dokážu ak sa spoja za dobrým cieľom. Matka Tereza nevozila tisíce Indov do Európy. Jednoducho išla tam a spolu s rehoľnými sestrami pomohli za tie roky snáď miliónom trpiacich ľudí, o ktorých sa ich domáca krajina nebola schopná alebo ochotná sa postarať. Zdá sa mi až choré ak si predstavím, že všetkých trpiacich by sme prijali sem do vysnívanej Európy, podľa predstáv dnešných charitatívcov. Len pardon toľko ľudí na tomto fliačku zeme, nech sa na mňa nikto nehnevá to by sme asi potom mali problém my všetci tu v Európe. Veď čo je toto za logiku?

 

Sú tu mega bohaté firmy prečo tie neinvestujú viac v Afrike, aby tam ľudia mali viac práce? Takisto rôzne zelené či vzdelávacie programy alebo lekárska pomoc. Prečo sa tí čo chcú pomáhať nerealizujú v týchto oblastiach? Prečo svojím úsilím nezlepšujú život v krajinách odkiaľ títo ľudia pochádzajú, ale naopak chcú strpčovať život nám Európanom tým, že nám chcú veľkodušne dovážať trpiacich pomaly z celého sveta. Len pre zaujímavosť pozrite si koľko ľudí celosvetovo trpí rôznymi problémami. Sú to stámilióny. Napríklad správa OSN hovorí, že v roku 2017 nemalo dostatok potravín 821 miliónov ľudí. Tak šup s nimi do Európy.

 

Preto ešte raz apelujem na tieto mimovládky a všetky charitatívne organizácie – spamätajte sa. Nevytvárajte nenávisť a problémy, ale riešte problémy keď chcete pomáhať. A áno ak chcete pomáhať, tak VY pomáhajte a nešikanujte občanov Európy vašimi požiadavkami. Každý má právo na svoj životný priestor a vy nemáte právo hlava-nehlava sem nekontrolovane voziť rok čo rok tisíce migrantov.

 

Vytvárate takto len silné podhubie pre občianske nepokoje a radikálnejšie politické strany, radikálnejšie riešenia. Veď to už aj slepý musí vidieť. Macron sa tiež zobudil len je pokrytec. Namiesto toho, aby povedal že si neželáme ďalších migrantov on tlačí na to aby sme si ich povinne rozdelili, aby ich Francúzsko malo menej. Možno sa jedného pekného rána pán Macron zobudí a prezidentkou bude už Lepenová a nie on. Potom mu to možno docvakne. Jednoducho ľudia si vynútia zastavenie tohto nezmyslu. Keď to nepôjde s klasickými stranami prídu nové ktoré to urobia, ale myslím si že sa to určite udeje.

Priama voľba generálneho prokurátora a šéfa polície

17.10.2019

Z parlamentu sa stala nechutná tržnica, kde sa kupčí s tým kto za čo zahlasuje alebo nezahlasuje. Niekedy mi tiež NR SR pripadá viac ako divadlo plné hercov ako zbor najschopnejších ktorí vedú viac »

Zrušme Národnú (z)radu a ušetríme

15.10.2019

Ak je demokrácia vláda ľudu, tak my si môžeme vybrať kto nás bude zastupovať alebo kto bude riadiť štát nemusia to byť nutne politické strany a poslanci. Môžeme si napríklad priamo vo voľbách viac »

Očistné plamene pôsobia aj na Slovensku

14.10.2019

Vážení spoluobčania v poslednom období sa odhalili obludné praktiky a kauzy, obrovská špina v súdnictve, polícii a prokuratúre aktuálne. Buďme vďační, že sme sa dozvedeli ako veľmi bol viac »

úrad ochrana oznamovateľov korupcia

Komisia ukončila výsluch uchádzačov na post šéfa protikorupčného úradu

23.10.2019 18:30, aktualizované: 18:44

Komisia musí podľa zákona zaujať k jednotlivým kandidátom stanovisko do 15 dní od ukončenia ich vypočúvania.

Trenčín

Štát nechal viac ľuďom, mestá hrozia zvýšením daní z nehnuteľnosti

23.10.2019 16:53

Väčšina miest na Slovensku bude musieť zvýšiť dane a poplatky, aby tak vykryla výpadky príjmov aj zo zvýšenia nezdaniteľnej časti ľuďom, tvrdí Únia miest.

Pocasie 24. 10.

Blíži sa prudké ochladenie! Babie leto má svoje dni zrátané

23.10.2019 16:30

Prvý letný deň s teplotou nad 25 stupňov Celzia bol tento rok začiatkom apríla. Kedy bude posledný?

Tomáš Drucker

Dobrá voľba tvrdí, že prepoisťovacia kampaň bola nelegálna

23.10.2019 15:30

Mimoparlamentná strana tvrdí, že počas prepoisťovacej kampane súkromné poisťovne získavali poistencov nelegálne.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 145
Celková čítanosť: 310818x
Priemerná čítanosť článkov: 2144x

Autor blogu

Kategórie